(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.02.1994 № 102

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 22 лютого 1994 р. N 102
Київ

Про розмір плати за видачу свідоцтва про право
на заняття нотаріальною діяльністюВідповідно до статті 11 Закону України "Про нотаріат" Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Установити плату за видачу свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за видачу його дубліката - в розмірі 50 відсотків цієї суми. ( Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 621 від 08.06.96 )

Уся сума плати надходить до державного бюджету. ( Абзац другий пункту 1 в редакції Постанови КМ N 501 від 16.03.2000 )

2. Звільнити від плати за видачу свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю нотаріусів, які на день набрання чинності Закону України "Про нотаріат" працювали в державних нотаріальних конторах, а також посадових осіб Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських, управлінь юстиції, робота яких безпосередньо пов’язана з керівництвом і контролем за діяльністю нотаріату. ( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1640 від 16.10.98, N 1758 від 27.12.2001 )

Виконуючий обов’язки
Прем’єр-міністра України
Ю.ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ


Міністр
Кабінету Міністрів України
І.ДОЦЕНКО