(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Угода про співробітництво між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції і внутрішніх справ Монголії

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 20.09.2004 р.

ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 20.09.2004 р.

Міністерство юстиції України та Міністерство юстиції і внутрішніх справ Монголії, далі - Сторони,

прагнучи до поглиблення і поширення правового співробітництва між Україною та Монголією,

враховуючи зацікавленість обох Сторін у розвитку і зміцненні контактів у галузі юстиції,

з метою подальшого зміцнення взаєморозуміння і дружніх стосунків між українськими та монгольськими юристами,

домовилися про таке:

Стаття 1

Сторони, з урахуванням своїх конкретних можливостей, розширюватимуть співробітництво в галузі юстиції і права наступним чином:

1. Встановлення партнерських зв’язків між установами юстиції Сторін;

2. Взаємна допомога в розробці законопроектів та в оцінці таких законопроектів;

3. Обмін делегаціями Сторін з метою ознайомлення з організацією і діяльністю органів та установ юстиції двох держав;

4. Організація і проведення на основі взаємності семінарів, лекцій, практичних занять та інших подібних заходів для подальшого підвищення професійного рівня і підготовки працівників юстиції і спеціалістів;

5. Обмін досвідом в галузі інформатизації установ юстиції і пов’язаних з ними сферах;

6. Обмін законодавством, юридичною літературою і публікаціями з питань права, а також інформацією, що стосується правової сфери.

Стаття 2

Сторони можуть також укладати інші угоди, що сприятимуть розвитку співробітництва між ними в галузі юстиції.

Стаття 3

Сторони, в разі необхідності, будуть визначати обсяги співробітництва, фінансові та організаційні питання щодо здійснення спільних заходів.

Стаття 4

При здійсненні співробітництва Сторони користовуватимуться російською і англійською мовами.

Стаття 5

При фінансуванні заходів в рамках цієї Угоди, Сторони дотримуватимуться принципу, відповідно до якого витрати щодо організації і перебування делегації однієї із Сторін, несе Сторона, яка приймає, а транспортні витрати делегації в обидва кінці несе Сторона, яка направляє.

Стаття 6

Ця Угода набуває чинності з дати підписання та діє необмежений час.

Кожна Сторона може денонсувати Угоду шляхом направлення іншій Стороні по дипломатичних каналах письмового повідомлення. Угода припиняє свою дію після закінчення трьох місяців з дня одержання останньою зі Сторін такого повідомлення.

Вчинено у місті Києві "20" вересня 2004 року, в двох примірниках, кожний українською і монгольською мовами, при цьому усі тексти мають однакову силу.

 

За Міністерство юстиції
України
 
За Міністерство юстиції і
внутрішніх справ Монголії