(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Арабської Республіки Єгипет

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 10.10.2004 р.

ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 10.10.2004 р.

Міністерство юстиції України та Міністерство юстиції Арабської Республіки Єгипет (далі Договірні Сторони),

бажаючи поглибити доброзичливі відносини між державами;

залишаючись переконаними щодо важливості ролі органів юстиції в житті суспільства;

відзначаючи, що обмін знаннями та досвідом у правовій галузі відповідає інтересам обох Договірних Сторін;

домовились про наступне:

СТАТТЯ 1

Договірні Сторони сприятимуть обміну досвідом по напрямкам:

правова інформація;

організація роботи Міністерства юстиції та органів юстиції;

підвищення кваліфікації працівників юстиції;

підготовка законопроектів, опрацювання концепцій правових актів та їх імплементації;

по іншим напрямкам, якщо вони відповідатимуть цілям та завданням Договірних Сторін.

СТАТТЯ 2

З метою реалізації намірів співробітництва, викладених в даному Меморандумі, Договірні Сторони домовлятимуться про конкретні програми співробітництва.

СТАТТЯ 3

З метою вирішення питань співробітництва, підготовки програм співробітництва та підведення підсумків виконаних програм Договірні Сторони можуть створювати експертні групи.

СТАТТЯ 4

Договірні Сторони сприятимуть організації консультацій, семінарів, наукових конференцій з питань, що представляють інтерес для обох країн.

СТАТТЯ 5

Договірні Сторони здійснюватимуть обмін фахівцями та делегаціями для вивчення питань, що представляють інтерес для обох країн.

СТАТТЯ 6

Договірні Сторони на засадах взаємної домовленості несуть витрати, що випливають з цього Меморандуму відповідно до наявних можливостей.

В разі візитів делегацій фінансування здійснюється таким чином:

Договірна Сторона, що приймає, бере на себе витрати, пов’язані з перебуванням та пересуванням по території країни;

Договірна Сторона, що відправляє, бере на себе подорожні витрати.

СТАТТЯ 7

Меморандум укладено на невизначений строк, він набуває чинності з моменту підписання.

Дія Меморандуму припиняється через 3 місяці з дати отримання письмового повідомлення однієї з Договірних Сторін про її намір припинити дію Меморандуму.

Вчинено в м. Каїрі "10" жовтня 2004 року в двох примірниках, кожен українською, арабською та англійською мовами, причому всі тексти є автентичними. У разі виникнення розбіжностей переважну силу матиме текст англійською мовою.

 

За Міністерство юстиції
України
 
За Міністерство юстиції
Арабської Республіки Єгипет