(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Меморандум про взаєморозуміння у сфері співробітництва між Міністерством юстиції України та Головним народним комітетом Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 08.04.2008 р.

ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 08.04.2008 р.

Міністерство юстиції України та Головний народний комітет юстиції Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії, далі - Сторони, сповнені бажання зміцнювати дружні відносини між двома державами та, зважаючи, що обмін знанням і досвідом в правовій сфері слугуватиме інтересам обох країн, домовилися про таке:

Стаття 1

Сторони співпрацюватимуть для збагачення та обміну досвідом у сферах законодавства та правових досліджень.

Стаття 2

Сторони здійснюватимуть розробку, виконання та розвиток програм правового співробітництва для реалізації цілей, зазначених в цьому Меморандумі.

Стаття 3

Сторони у разі необхідності готуватимуть план організацій зустрічей експертів з метою розроблення, виконання та розвитку програм співробітництва.

Стаття 4

Сторони співпрацюватимуть з метою проведення консультацій, семінарів, наукових конференцій щодо правової тематики, що являє собою інтерес для них.

З цією метою Сторони надаватимуть сприяння в обміні спеціалістами та делегаціями.

Стаття 5

У рамках здійснення цього співробітництва Сторони використовуватимуть відповідно українську та арабську мови із забезпеченням перекладу на англійську мову.

Стаття 6

Сторони покриватимуть витрати, пов’язані з цим Меморандумом на основі взаєморозуміння.

У випадку візитів делегацій приймаюча Сторона бере на себе витрати за проживання та пересування територією її держави.

Сторона, що відряджає, бере на себе всі інші витрати, пов’язані з візитом.

Стаття 7

Термін дії цього Меморандуму є необмеженим, він набирає чинності з моменту підписання.

Меморандум вважається таким, що втратив чинність після завершення трьох місяців з дати отримання однією з Сторін письмового повідомлення іншої про бажання припинити його дію.

Укладено в м. Тріполі "8" квітня 2008 р. у двох примірниках українською, арабською та англійською мовами. Всі тексти є автентичними. У разі виникнення розбіжностей у тлумаченні Сторони звертатимуться до тексту викладеного англійською мовою.

 

За Міністерство юстиції України
 Микола Оніщук

Міністр юстиції
За Головний
народний комітет юстиції Великої
Соціалістичної Народної
Лівійської Арабської Джамагирії
 
Мустафа Мохаммад Абдулджаліль

Секретар Головного
народного комітету юстиції