(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ПРОТОКОЛ № 3 засідання Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу від 2 лютого 2007 року

ПРОТОКОЛ № З
засідання Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу

від 2 лютого 2007 р.  

Присутні: Члени Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (далі Координаційна рада), особи уповноважені за відсутності членів Ради, інші запрошені згідно з додатком.

1.      Підтримати пропозицію Заступника голови Координаційної ради, Міністра юстиції Лавриновича О.В. щодо схвалення оновленого персонального складу Координаційної Ради (додається) та подати проект складу на затвердження Голові Координаційної ради, Прем'єр-міністру України Януковичу В.Ф.

2.      Схвалити оновлений Перелік центральних органів виконавчої влади, відповідальних за організацію роботи з адаптації законодавства України до законодавства ЄС (далі - Перелік) (додається).

Центральним органам виконавчої влади, визначеним у Переліку відповідальними за організацію роботи з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, забезпечити координацію роботи усіх центральних органів виконавчої влади, причетних до реалізації державної політики адаптації законодавства у відповідній сфері, зокрема, з:

- опрацювання рекомендацій, що надаються Державним департаментом з питань адаптації законодавства відповідно до пункту 9 Порядку підготовки та реалізації плану заходів з виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 15 жовтня 2004 року № 1365;

- проведення економічного, соціального та політичного аналізу наслідків впровадження рекомендацій та заходів з приведення законодавства України у відповідність до законодавства ЄС;

- формування пропозицій до проектів планів заходів щодо виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу;

- реалізації планів заходів щодо виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. Про проведену роботу щоквартально інформувати Мін'юст.

3.         Схвалити Доповідь про стан виконання у 2006 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Секретаріату Кабінету Міністрів оформити належним чином зазначену Доповідь та в установленому порядку подати Верховній Раді України.

4.         Схвалити в цілому погоджений із Комітетом Верховної Ради України з

питань європейської інтеграції проект Плану заходів

Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

5.       Секретаріату Кабінету Міністрів разом з Мін'юстом доопрацювати проект Плану заходів з виконання у 2007 р. Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу з урахуванням пропозицій і зауважень, висловлених під час засідання Координаційної ради та в установленому порядку подати його на розгляд Кабінетові Міністрів України.

6.       Мін'юсту, Мінекономіки, МЗС разом із заінтересованими органами виконавчої влади започаткувати роботу з підготовки методичних рекомендацій щодо здійснення економічного, соціального та політичного аналізу наслідків впровадження рекомендацій та заходів з приведення законодавства України у відповідність до законодавства ЄЄ.

Мін'юсту здійснити заходи щодо залучення проекту "Українсько-європейський консультативний центр з питань законодавства" та іншої міжнародної технічної допомоги до підготовки та реалізації зазначених методичних рекомендацій.

7.       Мін'юсту у встановленому порядку підготувати та подати проект постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України» на розгляд Кабінетові Міністрів України.

8.       Посилити співробітництво з Комітетом Верховної Ради України з питань європейської інтеграції у разі покладання на нього функцій, передбачених проектом постанови Верховної Ради України "Про внесення змін і доповнень до постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання Комітетів Верховної Ради України п'ятого скликання".

9. Мін'юсту разом із заінтересованими органами виконавчої влади започаткувати роботу з підготовки законопроекту щодо визначення цілей та завдань другого етапу виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄЄ.

Центральним органам виконавчої влади подати Мін'юсту пропозиції щодо включення їх представників (на рівні заступників керівників) до складу відповідної робочої групи з підготовки законопроекту.

Членам Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (за списком)

Куликовій С. С, іншим керівникам структурних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів України (за списком)

       

Прем'єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ


          

"ЗАТВЕРДЖЕНО"
Прем'єр-міністр України,
Голова Координаційної ради з адаптації законодавства
України до законодавства Європейського Союзу
В. Ф. ЯНУКОВИЧ
« 2 » лютого 2007 р.

СКЛАД
Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу

  1 ЯНУКОВИЧ
Віктор Федорович
Прем'єр-міністр України, голова Координаційної ради
2 АЗАРОВ
Микола Янович
Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр фінансів, заступник Голови Координаційної ради
3 ЛАВРИНОВИЧ
Олександр Володимирович
Міністр юстиції, заступник Голови Координаційної ради
4 МАКУХА
Володимир Олексійович
Міністр економіки
5 ОГРИЗКО
Володимир Станіславович
Перший заступник Міністра закордонних справ
6 НІКОЛАЄНКО
Станіслав Миколайович
Міністр освіти і науки
7 ПОЛЯЧЕНКО
Юрій Володимирович
Міністр охорони здоров'я
8 ДЖАРТИ
Василь Георгійович
Міністр охорони навколишнього природного середовища
9 БОЙКО
Юрій Анатолійович
Міністр палива та енергетики
10 ТУЛУБ
Сергій Борисович
Міністр вугільної промисловості України
11 ПАПІЄВ
Михайло Миколайович
Міністр праці і соціальної політики
12 РУДЬКОВСЬКИИ
Микола Миколайович
Міністр транспорту та зв'язку
13 МЕЛЬНИК
Юрій Федорович
Міністр аграрної політики
14 ШУФРИЧ
Нестор Іванович
Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
15 КОСТУСЄВ
Олексій Олексійович
Голова Антимонопольного комітету
16 ЄГОРОВ
Олександр Борисович
Голова Державної митної служби
17 АЛЬОШИН
Валерій Борисович
Голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг
18 БАЛЮК
Анатолій Іванович
Голова Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
19 ДАШКЕВИЧ
Андрій Вікторович
Голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва
20 САЄВИЧ
Іван Броніславович
Перший заступник Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики
21 ТІТЕНКО
Сергій Михайлович
Голова Національної комісії регулювання електроенергетики
22 СТОРЧАК
Сергій Олександрович
Голова Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду
23 ПРОКОПОВИЧ
Наталія Володимирівна
Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції {за згодою)
24 СТЕЛЬМАХ
Володимир Семенович
Голова Національного банку (за згодою)
25 ЗЕРКАЛЬ
Олена Володимирівна
Директор Державного департаменту з питань адаптації законодавства, секретар Координаційної ради

 
   

СХВАЛЕНО
Протоколом № 3
засідання Координаційної ради з адаптації законодавства
України до законодавства ЄС
" 2 " лютого 2007 р.  

ПЕРЕЛІК
центральних органів виконавчої влади, відповідальних за організацію роботи з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу

  Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади Пріоритетні сфери, в яких здійснюється адаптація законодавства України до законодавства Європейського Союзу  
Держмитслужба
Мінекономіки, Мінфін, Мін'юст, МЗС, Мінтрансзв'язку, Антимонопольний комітет, Держпідприємництво, _. Адміністрація Держприкордонслужби
Митне право  
Мін'юст
Мінекономіки, Мінфін, МЗС, Антимонопольний комітет, Держпідприємництво, ДКЦПФР, Держфінпослуг, НБУ
Законодавство про компанії  
Мін'юст
Мінекономіки, Мінфін, МЗС, Антимонопольний комітет, Держфінмоніторинг, Держфінпослуг, ДКЦПФР, НБУ
Банківське право  
Мінфін
Мінекономіки, Мін'юст, МЗС, ДПА, Держпідприємництво-Держфінпослуг, Держкомстат, Держказначейство, НБУ
Бухгалтерський облік  
Мінфін
Мінекономіки, Мін'юст, МЗС, ДПА, ДКЦПФР, Держмитслужба, Держпідприємництво, Держфінпослуг
Податки, включаючи непрямі  
МОН (Державний департамент інтелектуальної власності)
Мінекономіки, Мін'юст, МОЗ, Мінпромполітики, Мінфін, Мінагрополітики, МКТ, МЗС, МВС, СБУ, Антимонопольний комітет, Держмитслужба, Держпідприємництво, Держкомтелерадіо
Право інтелектуальної власності  
Держгірпромнагляд
Мінпраці, Мін'юст, Мінекономіки,-Мінпромполітики, Мінагрополітики, Мінпаливенерго, МОЗ, МЗС, МНС, Антимонопольний комітет, Держпідприємництво, Держспоживстандарт
Охорона пращ
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг
Мінфін, Мінекономіки, Мін'юст, МЗС, ДКЦПФР, Держфінмоніторинг, Антимонопольний комітет, Держпідприємництво, НБУ
Фінансові послуги
Антимонопольний комітет
Мінекономіки, Мінфін, Мін'юст, МЗС, Мінпромполітики, Мінагрополітики, Держпідприємництво, Фонд державного майна
Державні закупівлі
МОЗ
Мінфін, Мін'юст, Мінекономіки, МЗС, Мінпраці, МНС, Мінагрополітики, Держгірпромнагляд, .Держатомрегулювання
Охорона здоров'я та життя людей
Мінагрополітики
Мінфін, Мін'юст, Мінекономіки, МЗС, Мінприроди, Держлісгосп
Охорона тварин і рослин
-Мінприроди
Мінекономіки, Мін'юст, Мінфін, МЗС, МОЗ, Держспоживстандарт, Мінпаливенерго, Мінвуглепром, Держатомрегулювання, НКРЕ, НАЕР, Держводгосп, Держлісгосп, Держкомзем
Охорона довкілля ї
Держспоживстандарт
-МОЗ,Мінагрополітики, Держфінпослуг, Антимонопольний комітет, Держпідприємництво
Захист прав споживачів
Держспоживстандарт
Мінфін, Мін'юст, Мінекономіки, МЗС, Мінпраці, МНС, МОЗ, Мінпромполітики, Мінагрополітики, Мінтрансзв'язку, Мінбуд, Держпідприємництво, Держгірпромнагляд
Технічні правила і стандарти
Мінпаливенерго
Мінфін, Мін'юст, Мінекономіки, МЗС, Мінвуглепром, Держатомрегулювання, НКРЕ, НАЕР, Мінприроди, МНС, Держгірпромнагляд
Енергетика, включаючи ядерну
Мінтрансзв'язку
Мінекономіки, Мінфін, Мін'юст, МЗС, МВС, Держпідприємництво, Держспоживстандарт
Транспорт
Антимонопольний комітет
Мінекономіки, Мінфін, Мін'юст, МЗС "Держфінпослуг, Держпідприємництво, ДКЦПФР
Правила конкуренції

   

____________________________
*Жирним шрифтом виділено орган, який є відповідальним за організацію роботи з адаптації законодавства України до законодавства ЄС та координацію роботи співвідповідальних органів у відповідній сфері