(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ Міністерства юстиції України від 12.12.2011 № 3503/5 «Про затвердження форми та опису відмітки державного реєстратора прав на нерухоме майно на заставній».


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.12.2011 м. Київ N 3503/5


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 грудня 2011 р. за N 1430/20168

Про затвердження форми та опису відмітки державного реєстратора прав на нерухоме майно на заставній

Відповідно до Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 N 703,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Форму відмітки державного реєстратора прав на нерухоме майно на заставній (додається).

1.2. Опис відмітки державного реєстратора прав на нерухоме майно на заставній (додається).

2. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Зеркаль О. В.

4. Цей наказ набирає чинності з 1 січня 2012 року.

 

Міністр

О. Лавринович

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
реєстраційної служби України

Л. В. Єфіменко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
12.12.2011 N 3503/5


ФОРМА
відмітки державного реєстратора прав на нерухоме майно на заставній

Обтяження нерухомого майна іпотекою зареєстроване

Реєстраційний номер __________________________________________________________________

Дата державної реєстрації "___" ____________ 20__ року

Місце державної реєстрації ______________________________________________________________

Державний реєстратор _________________________________________________________________
                                                                                                               (підпис)


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
12.12.2011 N 3503/5


ОПИС
відмітки державного реєстратора прав на нерухоме майно на заставній

Відмітка на заставній про державну реєстрацію обтяження нерухомого майна іпотекою заповнюється державним реєстратором прав на нерухоме майно та скріплюється його підписом.

У рядку "Реєстраційний номер" зазначається номер запису, який присвоєно під час проведення державної реєстрації іпотеки.

У рядку "Дата державної реєстрації" зазначається дата державної реєстрації іпотеки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У рядку "Місце державної реєстрації" зазначаються відомості про державного реєстратора прав на нерухоме майно, яким проведено державну реєстрацію іпотеки в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (прізвище, ініціали державного реєстратора прав на нерухоме майно та повне найменування органу державної реєстрації прав).

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О. В. Зеркаль