(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Оголошення акціонерного товариства закритого типу “Гідромонтаж”про скликання загальних зборів кредиторів “АТЗТ Гідромонтаж»

«Акціонерне товариство закритого типу “Гідромонтаж”, код ЕДРПОУ 00114138, місцезнаходження: 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Фабрична, 1, на підставі рішення Правління № 1 від 21.01.2013 року та керуючись ст. 6 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, скликає загальні збори кредиторів “АТЗТ Гідромонтаж”.

Порядок денний:

1. Розгляд та схвалення кредиторами плану санації АТЗТ “Гідромонтаж” до порушення провадження у справі про банкрутство.

Місце проведення загальних зборів кредиторів: 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Фабрична, 1, к. 60.

Час та дата проведення загальних зборів кредиторів: 10-00, 14.02.2013 року.».