(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Оголошення Приватного акціонерного товариства «Інститут Укроргверстатінпром»

«Приватне акціонерне товариство «Інститут Укроргверстатінпром», код ЄДРПОУ 00224900, місцезнаходження: 61010, м. Харків, Червоношкільна набережна, буд. 16, на підставі рішення чергових зборів акціонерів від 14 березня 2013 року та керуючись ст. 6 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», скликає загальні збори кредиторів ПРАТ «Інститут Укроргверстатінпром».

Порядок денний:
1. Розгляд та схвалення кредиторами плану санації ПРАТ «Інститут Укроргверстатінпром» до порушення провадження у справ про банкрутство. Місце проведення загальних зборів кредиторів: 61010, м. Харків, Червоношкільна набережна, буд. 16, 2 поверх, кабінет 210.

Час та дата проведення загальних зборів: 11-00, 22 квітня 2013 року»