(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Оголошення про проведення загальних зборів кредиторів «Торгово-Виробничої Корпорації «Гірметмаш». 05.06.2013.

Торгово-Виробнича Корпорація «Гірметмаш», код ЕДРПОУ 31384421, місцезнаходження: 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова, б. 1, на підставі рішення позачергових зборів учасників № 3 від 16 травня 2013 року та керуючись частиною четвертою статті 6 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», скликає загальні збори кредиторів Торгово-Виробничої Корпорації «Гірметмаш».

Порядок денний:

1. Розгляд та схвалення кредиторами плану санації Торгово-Виробничої Корпорації «Гірметмаш» до порушення провадження у справ про банкрутство.

Місце проведення загальних зборів кредиторів: 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова, б. 1.

Час та дата проведення загальних зборів кредиторів: 12-00, 02 липня 2013 року.