(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Оголошення про проведення загальних зборів кредиторів Концерну «Техвоєнсервіс»

Концерн «Техвоєнсервіс», код ЄДРПОУ 33689867, місцезнаходження: 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 13/24, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 року № 38 та керуючись частиною четвертою статті 6 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» скликає загальні збори Концерну «Техвоєнсервіс».

Порядок денний:

1. Розгляд та схвалення кредиторами плану санації Концерну «Техвоєнсервіс» до порушення провадження у справі про банкрутство.

Місце проведення загальних зборів: вул. Дегтярівська, 13/24, м. Київ, 04119.

Час та дата проведення загальних зборів: о 14 год. 21.10.2013 року.