(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

План роботи Міністерства юстиції України на 2014 рік

ЗАТВЕРДЖУЮ
Міністр юстиції України
_________________ Олена ЛУКАШ
“ 20 “ січня 2014 року

ПЛАН
роботи Міністерства юстиції України на 2014 рік

№ п/п Зміст Строк
виконання
Відповідальні
за виконання
1 2 3 4
1. ПИТАННЯ НОРМОТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
1.1 Розробити проекти:
1.1.2 законів України:
1.1.1.1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за ухилення від сплати аліментів» березень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.1.2 «Про внесення змін до законів України, пов’язаних з діяльністю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних" березень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.1.3 «Про ратифікацію Третього додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників» березень Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
1.1.1.4 «Про ратифікацію Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників» березень Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
1.1.1.5 «Про приєднання України до Конвенції про доступ до правосуддя» червень Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
1.1.1.6 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб)» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.1.7 «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.1.8 «Про внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» грудень Вишневський А.В.
1.1.1.9 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо визначення на законодавчому рівні механізмів врегулювання конфлікту інтересів; обліку юридичних осіб, до яких застосовувалися заходи кримінально-правового характеру за корупційні правопорушення; чіткого визначення на законодавчому рівні органу в системі органів виконавчої влади, відповідального за реалізацію державної антикорупційної політики) грудень Сіверс Р.В.
1.1.1.10 «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про пробацію» протягом 6 місяців з дня набрання чинності Законом України
«Про пробацію»
Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.2 Указів Президента України
1.1.2.1 «Про внесення змін до указів Президента України від 25.06.2002 № 581/2002 та 02.04.2013 №180/2013» протягом року Ковтун Л.В.
1.1.3 постанов Кабінету Міністрів України:
1.1.3.1 «Про порядок передачі осіб, які страждають психічними розладами, для продовження примусового лікування» червень Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
1.1.3.2 «Про затвердження Порядку надання медичної допомоги та проведення медико-соціальної експертизи особам, узятим під варту, які тримаються у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.3.3 «Про додаткові вимоги до арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), які призначаються на державні підприємства та підприємства, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків» червень Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
1.1.3.4 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 394 «Про затвердження Державної цільової програми формування системи безоплатної правової допомоги на 2013 – 2017 роки» червень Вишневський А.В.
1.1.3.5 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2002 № 642» вересень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.3.6 «Про внесення змін до Положення про порядок формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації» грудень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.3.7 «Про порядок матеріально-побутового забезпечення та норми належності речового майна для осіб, узятих під варту» грудень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.3.8 «Щодо процедури медіації (посередництва) та її застосування під час розгляду справ за участю іноземного суб’єкта та України» грудень Ковтун Л.В.
1.1.3.9 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 р. № 8 «Про затвердження Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі» грудень Вишневський А.В.
1.1.3.10 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 305 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу» грудень Вишневський А.В.
1.1.3.11 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу» грудень Вишневський А.В.
1.1.3.12 «Про внесення змін до Порядку виконання на території України Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. № 952» грудень Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
1.1.3.13 «Про внесення змін до Положення про центральний засвідчувальний орган» протягом 6 місяців після прийняття Закону України
«Про внесення змін до Закону України «Про електронний цифровий підпис»
Журавльов Д.В.
1.1.3.14 «Про внесення змін до Порядку акредитації центру сертифікації ключів» Журавльов Д.В.
1.1.3.15 «Про внесення змін до Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності» Журавльов Д.В.
1.1.3.16 «Про затвердження вимог, яким повинен відповідати акредитований центр сертифікації ключів» Журавльов Д.В.
1.1.4 розпоряджень Кабінету Міністрів України:
1.1.4.1 «Про затвердження Плану заходів з виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС на 2014 рік» березень Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
1.1.4.2 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права» вересень Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
1.1.4.3 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 258-рс» грудень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.4.4 «Про друковані засоби масової інформації загальнодержавної та місцевої сфери розповсюдження, в яких у 2015 році розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідомо» грудень Сіверс Р.В.
1.1.4.5 «Про затвердження орієнтовного плану законопроектних робіт на 2015 рік» грудень Анохін О.В.
1.1.5 наказів Мін’юсту:
1.1.5.1 «Про затвердження Порядку приймання та розміщення в органах та установах Міністерства внутрішніх справ України друкованої продукції з інформацією щодо права осіб на безоплатну правову допомогу» (спільний наказ Міністерства юстиції України та Міністерства внутрішніх справ України) січень Вишневський А.В.
1.1.5.2 «Про затвердження порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та органів Державної прикордонної служби України під час здійснення виконавчого провадження» (спільний наказ Міністерства юстиції України та Міністерства внутрішніх справ України) березень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.3 «Про здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду на об'єктах нагляду Державної кримінально-виконавчої служби України» березень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.4 «Про деякі питання участі Міністерства юстиції у міжнародних організаціях» березень Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
1.1.5.5 «Про порядок проведення та організації протокольних заходів та оформлення відряджень працівників Міністерства юстиції» березень Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
1.1.5.6 «Про порядок залучення та використання міжнародної технічної допомоги» червень Андрієва Т.В.
1.1.5.7 «Про внесення змін до Інструкції про порядок виконання міжнародних договорів з питань надання правової допомоги в цивільних справах щодо вручення документів, отримання доказів та визнання і виконання судових рішень» червень Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
1.1.5.8 «Про затвердження Інструкції про порядок організації розгляду та вирішення питань про екстрадицію, передачу засуджених осіб та виконання вироків, про взаємну правову допомогу та інших питань міжнародного правового співробітництва у кримінальних справах» червень Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
1.1.5.9 «Про утворення центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги» червень Вишневський А.В.
1.1.5.10 «Про затвердження Переліку майна, яке включається до ліквідаційної маси у справі про банкрутство» червень Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
1.1.5.11 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства юстиції України» (з питань вдосконалення порядку контролю за діяльністю арбітражних керуючих) червень Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
1.1.5.12 «Про затвердження змін до Порядку присвоєння рівнів кваліфікації арбітражним керуючим (розпорядникам майна, керуючим санацією, ліквідаторам)» червень Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
1.1.5.13 «Про затвердження Порядку доступу державних виконавців до інформації з Державного реєстру цивільних повітряних суден України» (спільний наказ Міністерства юстиції України та Міністерства інфраструктури України) червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.14 «Про затвердження Порядку надання платних послуг архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.15 «Про внесення змін до Порядку подання та обігу електронних документів державному реєстратору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.16 «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 03.07.2013 № 1328/5 (щодо затвердження форми заяви про проставлення апостиля)» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.17 «Про внесення змін до порядку надання Державній фінансовій інспекції України та її територіальним органам даних в електронному вигляді з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.18 «Про затвердження Порядку організації надання медичної допомоги засудженим до позбавлення волі» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.19 «Про внесення змін до Положення про умови і порядок проведення тендерів (конкурсів) з визначення спеціалізованих організацій для реалізації арештованого державними виконавцями майна» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.20 «Про затвердження зразків форменого одягу працівників Державної виконавчої служби України» червень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.21 «Про затвердження Методики грошової оцінки документів Національного архівного фонду» вересень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.22 «Про внесення змін до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів» грудень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.23 «Про затвердження Порядку здійснення контролю за дотриманням строків зберігання архівних документів, вимог щодо їх зберігання, порядку ведення їх обліку, а також доступу до документів Національного архівного фонду архівними установами, заснованими фізичними та/або юридичними особами приватного права» грудень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.24 «Про затвердження Порядку здійснення електронних платежів та електронного документообігу між органами Державної виконавчої служби України та органами Державної казначейської служби України» (спільний наказ Міністерства юстиції України та Міністерства фінансів України) грудень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.25 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства юстиції України з питань реалізації арештованого державними виконавцями майна» грудень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.26 «Про затвердження Методики визначення обсягу ремонтних дій при встановленні розміру матеріального збитку, заподіяного власнику колісного транспортного засобу» грудень Стельмах О.М.
1.1.5.27 «Про внесення змін до Інструкції про виконання в Україні Конвенції про стягнення аліментів за кордоном» грудень Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
1.1.5.28 «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Правил внутрішнього розпорядку слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України» від 18.03.2013 № 460/5» протягом року Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.29 «Про затвердження Інструкції з організації служби із забезпечення охорони і нагляду за особами, які тримаються у слідчих ізоляторах» протягом року Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.30 «Про затвердження Інструкції з організації нагляду за засудженими, які відбувають покарання в установах виконання покарань» протягом року Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.31 «Про затвердження Інструкції з організації охорони кримінально-виконавчих установ закритого типу та слідчих ізоляторів» протягом року Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
1.1.5.32 «Про затвердження у новій редакції Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України» протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
1.1.5.33 «Про внесення змін до Правил ведення нотаріального діловодства» протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
1.1.5.34 «Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій консульськими установами України за кордоном» протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
1.2 Здійснювати:
1.2.1 правову експертизу:
1.2.1.1 законів, прийнятих Верховною Радою України, які подаються на підпис Президентові України протягом року керівники структурних підрозділів апарату Мін’юсту
1.2.1.2 проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими центральними органами виконавчої влади протягом року керівники структурних підрозділів апарату Мін’юсту
1.2.1.3 проектів нормативно-правових актів та чинних нормативно-правових актів на відповідність положенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практиці Європейського суду з прав людини протягом року Давидчук О.В.
1.2.1.4 проектів нормативно-правових актів щодо відповідності acquis communautaire, що за предметом регулювання належать до сфер, відносини в яких регулюються правом Європейського Союзу протягом року Андрієва Т.В.
1.2.1.5 проектів міжнародних договорів та нормативно-правових актів, пов’язаних з їх укладенням; надавати висновки щодо внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності міжнародними договорами України протягом року Андрієва Т.В.
1.2.1.6 документів, поданих для отримання свідоцтв (повторних свідоцтв) про право на зайняття нотаріальною діяльністю протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
1.2.2 державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших органів, акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації протягом року Железняк Н.А.
Радіоненко О.В.
1.3 Забезпечити опрацювання:
1.3.1 проектів нормативно-правових актів, що надійшли на погодження до центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України, як до заінтересованих центральних органів виконавчої влади протягом року Анохін О.В. Мартиненко С.В.
1.3.2 проектів наказів Міністерства юстиції та доручень Міністра юстиції з питань, що стосуються діяльності центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України протягом року Анохін О.В. Мартиненко С.В.
2. Питання організаційної роботи
2.1 Провести:
2.1.1 перевірки:
2.1.1.1 територіальних органів юстиції (комплексні, за окремим графіком) протягом року Анохін О.В.,
керівники структурних підрозділів апарату Мін’юсту
2.1.1.2 територіальних органів юстиції (цільові, за окремим графіком) протягом року керівники структурних підрозділів апарату Мін’юсту
2.1.1.3 територіальних органів юстиції, підпорядкованих Мін’юсту підприємств, установ та організацій з питань фінансово-господарської діяльності (внутрішній аудит) (за окремим графіком) протягом року Власова І.А.
2.1.1.4 структурних підрозділів апарату Мін’юсту з питань організації роботи зі зверненнями громадян (за окремим графіком) протягом року Мудрий С.І.
Буханець О.В.
Опанасенко Н.М.
2.1.1.5 Мінагрополітики, ДСНС, Держгірпромнагляду, ДАЗВ, Держпраці, Держгеонадра з питань організації правової роботи протягом року Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.1.1.6 Мінагрополітики, ДСНС, Держпраці, Держгеонадра, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК», Київського національного лінгвістичного університету, Національної академії внутрішніх справ, ТОВ «Академія адвокатури України» з питань стану правової освіти населення протягом року Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.1.1.7 Мінагрополітики, ДСНС, Держгеонадра, ДАЗВ, Держпраці, Держгеонадра з питань систематизації законодавства протягом року Железняк Н.А.
Пушенко О.Г.
2.1.1.8 ДСНС, ДСКН з питань захисту інтересів держави в судах загальної юрисдикції щодо об’єктів державної власності протягом року Ковтун Л.В.
2.1.1.9 суб’єктів первинного фінансового моніторингу (нотаріусів, адвокатів та осіб, які надають юридичні послуги) (за окремим графіком) протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.1.1.10 центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління (за окремим графіком) протягом року Анохін О.В. Мартиненко С.В.
2.1.1.11 міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також інших органів, акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації, щодо стану дотримання ними законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів протягом року Железняк Н.А.
Радіоненко О.В.
2.1.2 засідання:
2.1.2.1 Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України щомісячно Стельмах О.М.
2.1.2.2 міжвідомчої Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України березень
(за погодженням із заінтересованими членами Ради інших центральних органів виконавчої влади)
Стельмах О.М.
2.1.2.3 регіональних круглих столів з обговорення актуальних питань розвитку системи безоплатної правової допомоги протягом року Вишневський А.В.
2.1.2.4 президії науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України грудень Стельмах О.М.
2.1.2.5 секцій науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України протягом року Стельмах О.М.
2.1.2.6 Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.1.2.7 Кваліфікаційної комісії арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів)
протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.1.2.8 Комісії з присвоєння рівнів кваліфікації арбітражним керуючим (розпорядникам майна, керуючим санацією, ліквідаторам) протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.1.2.9 Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.1.2.10 Комісії Міністерства юстиції України з питань застосування санкцій за порушення вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» протягом року
(у разі потреби)
Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.1.2.11 постійно діючої комісії з акредитації засвідчувальних центрів та центрів сертифікації ключів протягом року Журавльов Д.В.
2.1.2.12 спільної робочої групи з розробки проектів нормативно-правових актів у сфері електронного цифрового підпису протягом року Журавльов Д.В.
2.1.3 всеукраїнські огляди - конкурси:
2.1.3.1 на краще забезпечення управліннями юстиції координаційно-методичної діяльності з правової освіти населення протягом року Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.1.3.2 на кращу організацію діяльності міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення протягом року Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.1.4 Всеукраїнський тиждень правових знань протягом
ІV кварталу
Железняк Н.А.
Юхта О.Г
2.1.5 заходи щодо:
2.1.5.1 інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу апарату Мін’юсту протягом
ІV кварталу
Бірюкова О.О.
2.2 Взяти участь:
2.2.1 у засіданнях Громадської ради при Міністерстві юстиції України відповідно до графіка засідань
Громадської ради
Анохін О.В.
2.2.2 у роботі Всеукраїнської студентської правничої зимової школи (спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Європейським університетом) протягом
І кварталу
Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.2.3 у роботі Всеукраїнської студентської правничої осінньої школи (спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Європейським університетом) протягом
ІV кварталу
Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.2.4 у роботі експертних комісій та експертних рад з права при проведенні акредитації та ліцензування вищих навчальних закладів, що готують фахівців-юристів, а також у поточних перевірках дотримання ліцензійних та акредитаційних вимог у провадженні освітньої діяльності відповідно до плану Міністерства освіти і науки України Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.2.5 у засіданнях Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України відповідно до графіка засідань Координаційної ради Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.2.6 у роботі міжвідомчих робочих груп з комплексного врегулювання питань, пов’язаних із захистом прав та інтересів держави в міжнародних та іноземних судах протягом року Ковтун Л.В.
2.3 Підготувати:
2.3.1 проекти планів:
2.3.1.1 заходів щодо запобігання і протидії корупції в апараті Мін’юсту, територіальних органах юстиції та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції, на 2014 рік січень Сіверс Р.В.
2.3.1.2 науково-дослідних робіт НДУСЕ Мін’юсту на 2014 рік (тематичний) січень Стельмах О.М.
2.3.1.3 впровадження результатів науково-дослідних робіт НДУСЕ Мін’юсту на 2014 рік січень Стельмах О.М.
2.3.1.4 роботи секцій науково-консультативної та методичної ради при Міністерстві юстиції України на 2014 рік січень Стельмах О.М.
2.3.1.5 рецензування висновків судових експертів НДУСЕ на 2014 рік січень Стельмах О.М.
2.3.1.6 стажування співробітників НДУСЕ на 2014 рік січень Стельмах О.М.
2.3.1.7 апробації результатів науково-дослідних робіт НДУСЕ Мін’юсту на ІІ півріччя 2014 року червень Стельмах О.М.
2.3.1.8 Міністерства юстиції України з підготовки регуляторних актів на 2015 рік грудень Анохін О.В.
2.3.1.9 Міністерства юстиції України проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік (орієнтовний) грудень Анохін О.В.
2.3.1.10 проведення Міністерством юстиції України комплексних та цільових перевірок діяльності територіальних органів юстиції на 2015 рік грудень Анохін О.В.
2.3.1.11 роботи Міністерства юстиції України на 2015 рік грудень Анохін О.В.
2.3.2 звітну інформацію щодо:
2.3.2.1 виконання міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади орієнтовного плану законопроектних робіт на 2013 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів від 20 березня 2013 року № 147 січень Анохін О.В.
2.3.2.2 виконання плану роботи Міністерства юстиції України на 2013 рік січень Анохін О.В.
2.3.2.3 здійснення Міністерством юстиції України державної регуляторної політики у 2013 році січень Анохін О.В.
2.3.2.4 результатів діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у 2013 році січень Давидчук О.В.
2.3.2.5 документообігу в апараті Мін’юсту за 2013 рік січень Мудрий С.І.
Руденко Л.В.
2.3.2.6 стану виконавської дисципліни в апараті Мін’юсту за 2013 рік січень Мудрий С.І.
Опанасенко Н.М.
2.3.2.7 результатів проведення заходів із запобігання і протидії корупції за 2013 рік квітень Сіверс Р.В.
2.3.2.8 стану виконавської дисципліни в апараті Мін’юсту та територіальних органах юстиції щоквартально Мудрий С.І.
Опанасенко Н.М.
2.3.2.9 фінансової та бюджетної звітності апарату Мін’юсту за 2013 рік та І – ІІІ квартали 2014 року щоквартально Бірюкова О.О.
2.3.3 інформацію щодо:
2.3.3.1 тимчасового розпису асигнувань державного бюджету на І квартал 2014 року та доведення витягів з нього до органів та установ системи юстиції січень – лютий Бірюкова О.О.
2.3.3.2 переліку законопроектів, розроблення яких передбачено новими завданнями, визначеними законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів, та ініційовано Прем’єр-міністром України після затвердження орієнтовного плану законопроектних робіт на 2014 рік щомісячно Анохін О.В.
2.3.3.3 заборгованості бюджетних установ із соціальних виплат, стану розрахунків за енергоносії та житлово-комунальні послуги, інформація про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про удосконалення механізму виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги» по системі Мін’юсту щомісячно Бірюкова О.О.
2.3.3.4 виявлених порушень законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму суб’єктами первинного фінансового моніторингу та заходів, вжитих для їх усунення щоквартально Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.3.3.5 виконання паспортів бюджетних програм за 2014 рік у строки подання фінансової звітності Бірюкова О.О.
2.3.3.6 результатів діяльності державних та приватних нотаріусів за ІІ півріччя 2013 року та І півріччя 2014 року у розрізі питань, передбачених звітністю за формою № 1 «Звіт про роботу державних та приватних нотаріусів» до
05 лютого
05 серпня
Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.3.4 та затвердити:
2.3.4.1 показники фінансових планів підприємств на 2015, які належать до сфери управління Мін’юсту липень Бірюкова О.О.
2.3.4.2 кошториси, плани асигнувань, штатні розписи на 2014 рік по системі Мін’юсту протягом 30 календарних днів після затвердження розпису асигнувань державного бюджету на 2014 рік Бірюкова О.О.
2.3.4.3 паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності Законом України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» Бірюкова О.О.
2.3.5 статистичний звіт роботи державних та приватних нотаріусів за 2013 рік (форма № 1) січень Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.3.6 проект річного та помісячного розпису асигнувань державного бюджету на 2014 рік за бюджетними програмами Міністерства юстиції лютий-березень Бірюкова О.О.
2.4 Здійснювати:
2.4.1 моніторинг:
2.4.1.1 нормопроектувальної діяльності центральних органів виконавчої влади щомісяця Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.4.1.2 стану виконання контрольних завдань, визначених законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України постійно Мудрий С.І.
Опанасенко Н.М.
2.4.1.3 справ, що знаходяться у провадженні міжнародних юрисдикційних органів та судів України, та спорів, щодо яких здійснюється досудове врегулювання протягом року Ковтун Л.В.
2.4.2 роботу щодо:
2.4.2.1 реалізації державної політики з питань банкрутства:
2.4.2.1.1 видача свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), їх дублікатів,а також їх переоформлення протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.1.2 контроль за діяльністю арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.1.3 супровід процедур банкрутства державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50% (участь представників у судових засіданнях та узагальнення інформації за результатами участі) протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.1.4 надання доручень щодо оскарження судових рішень у справах про банкрутство державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50% протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.1.5 проведення аналізу фінансово-господарського стану суб’єктів господарювання та підготовка висновків щодо наявності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.1.6 формування та ведення справ арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.1.7 опрацювання матеріалів, складених за результатами перевірки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.1.8 контроль за діяльністю саморегулівних організацій арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.1.9 надання адміністратору автоматизованої системи з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство інформації, необхідної для функціонування автоматизованої системи протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.2 надання нотаріальних послуг:
2.4.2.2.1 підготовка нотаріально оформлених документів для їх подальшої консульської легалізації протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.4.2.2.2 проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.4.2.3 державного регулювання і нагляду у сфері запобігання та протидії (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму щодо нотаріусів, адвокатів та інших осіб, які надають юридичні послуги протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.4.2.4 представництва інтересів органів державної влади та іноземних осіб в судах України:
2.4.2.4.1 представництво інтересів Кабінету Міністрів України та Мін’юсту в судах України протягом року Ковтун Л.В.
2.4.2.4.2 захист інтересів іноземних осіб в судах України відповідно до Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей протягом року Ковтун Л.В.
2.4.2.4.3 надання пояснень щодо суті правового регулювання норм матеріального права стосовно неоднакового застосування судом касаційної інстанції у подібних правовідносинах протягом року Ковтун Л.В.
2.4.2.4.4 представництво інтересів Міністерства як державного органу з питань банкрутства в судах адміністративної юрисдикції з питань, що виникають у ході реалізації повноважень з регулювання та контролю професійної діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.4.2.5 відшкодування збитків, завданих Державному бюджету України внаслідок виконання рішень Європейського суду з прав людини протягом року Ковтун Л.В.
2.4.2.6 розгляду звернень та запитів громадян, об’єднань громадян, юридичних осіб:
2.4.2.6.1 забезпечення організації особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами структурних підрозділів Мін’юсту протягом року Мудрий С.І.
Буханець О.В.
2.4.2.6.2 забезпечення доступу до публічної інформації Мін’юсту протягом року Железняк Н.А.
Пушенко О.Г.
2.4.2.6.3 проведення «гарячої» телефонної лінії Міністерства юстиції України у 2014 році (за окремим графіком) протягом року Мудрий С.І.
Буханець О.В.
2.4.2.6.4 проведення прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України (за окремим графіком) протягом року Мудрий С.І.
Буханець О.В.
2.4.2.6.5 забезпечення проведення прийому громадян Міністром юстиції як членом Уряду протягом року Мудрий С.І.
Буханець О.В.
2.4.2.6.6 взаємодія з Державною системою електронних звернень з питань реєстрації та розгляду звернень громадян протягом року Мудрий С.І.
Буханець О.В.
2.4.2.7 взаємодія з державною установою «Урядовий контактний центр» протягом року Мудрий С.І.
Буханець О.В.
2.4.2.8 систематизації актів законодавства та документального забезпечення діяльності апарату Мін’юсту:
2.4.2.8.1 облік, підтримання в контрольному стані та зберігання актів Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України, міжнародних договорів, що надходять до Міністерства юстиції України, нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших органів, які відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації у Міністерстві юстиції, а також отримання та облік актів законодавства країн СНД протягом року Железняк Н.А.
Пушенко О.Г.
2.4.2.8.2 приймання в архів Мін’юсту документів постійного та тривалого терміну зберігання за 2011 рік протягом
ІV кварталу
Мудрий С.І.
Руденко Л.В.
2.4.2.9 оприлюднення на офіційному веб-сайті Мін’юсту матеріалів щодо:
2.4.2.9.1 діяльності Міністерства за поданням структурних підрозділів Мін’юсту, публічної інформації протягом року Железняк Н.А.
Пушенко О.Г
2.4.2.9.2 набрання чинності новими нормативно-правовими актами;
набрання чинності для України міжнародних договорів, отриманих Мін’юстом;
припинення дії для України міжнародних договорів
щоденно
щомісяця
протягом року
Железняк Н.А.
Пушенко О.Г
2.5 Забезпечити:
2.5.1 опрацювання пріоритетів та планів роботи центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України, на 2015 рік та подати їх на затвердження Міністру грудень Анохін О.В.
Мартиненко С.В.
2.5.2 роботу:
2.5.2.1 Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення відповідно до плану роботи ВМКМР на 2014 рік Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.5.2.2 Секретаріату Української частини Підкомітету № 6 “Юстиція, свобода та безпека” протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
2.5.3 реалізацію Плану заходів з виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства в Раді Європи відповідно до Указу Президента України від 12 січня 2011 року № 24 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 липня 2007 року № 1002 протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
2.5.4 виконання завдань, покладених на Мін’юст з питань практичного забезпечення реалізації повноважень Міністра у сфері судоустрою протягом року Ковтун Л.В.
2.5.5 виконання Плану дій Ради Європи для України на 2011 – 2014 роки протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
2.5.6 ведення:
2.5.6.1 державного Реєстру атестованих судових експертів та надання інформації з його фонду протягом року Стельмах О.М.
2.5.6.2 Реєстру методик проведення судових експертиз та надання інформації з його фонду протягом року Стельмах О.М.
2.5.6.3 Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) та надання інформації з його фонду протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
2.5.7 контроль:
2.5.7.1 за дотриманням вимог Інструкції з діловодства в структурних підрозділах апарату Мін’юсту протягом року Мудрий С.І.
Руденко Л.В.
2.5.7.2 за організацією державної реєстрації речових прав на нерухоме майно нотаріусами протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
2.5.8 вдосконалення процесу навчання користувачів Єдиних та Державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України із застосуванням можливостей відеоконференцзв’язку, запровадження індивідуального навчання протягом
І півріччя
Богданов Л.В.
2.5.9 створення на базі державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України єдиного Call - центру органів юстиції протягом
І півріччя
Богданов Л.В.
2.6 Організувати:
2.6.1 погодження кандидатур для призначення на посади керівників юридичних служб центральних органів виконавчої влади протягом року
за поданням керівників центральних органів виконавчої влади
Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.6.2 виступи працівників органів юстиції у засобах масової інформації та начальників головних управлінь юстиції на місцевому радіо протягом року Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.6.3 співпрацю в рамках реалізації проектів ОБСЄ, спрямованих на розвиток та вдосконалення юридичної освіти та освіти з прав людини протягом року Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.6.4 виступи працівників структурних підрозділів апарату Мін’юсту, підвідомчих установ Мін’юсту, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції, на телебаченні, радіо, в друкованих засобах масової інформації протягом року Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
Анохін О.В.
2.6.5 проведення правоосвітніх заходів, спрямованих на підвищення та подальший розвиток правової освіти в країні, та виготовлення методичних матеріалів і інформаційних збірників (спільно з проектом USAID «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні») протягом року Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.6.6 проведення правоосвітніх заходів, спрямованих на підвищення та подальший розвиток правової освіти в країні, та виготовлення методичних матеріалів і інформаційних збірників (спільно з проектом USAID «Агроінвест») протягом року Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
2.7 Впровадити:
2.7.1 в органах юстиції єдину систему електронної пошти протягом
І кварталу
Богданов Л.В.
2.7.2 модернізовану комплексну систему захисту інформації в автоматизованих системах Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України протягом
ІІІ – ІV кварталів
Богданов Л.В.
2.7.3 систему відеоконференцзв’язку в органах юстиції протягом року Богданов Л.В.
2.7.4 систему ІР-телефонного зв’язку в органах юстиції протягом року Богданов Л.В.
2.7.5 в органах юстиції системи інформаційно-платіжних терміналів протягом року Богданов Л.В.
2.7.6 єдину систему телекомунікаційного зв’язку органів юстиції на базі IP технологій протягом року Богданов Л.В.
2.7.7 автоматизовану систему контролю за використанням ліцензійного програмного забезпечення в автоматизованих системах Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України протягом року Богданов Л.В.
3. Питання інформаційно-методичної роботи
3.1 Проаналізувати:
3.1.1 практику проведення НДУСЕ повторних експертиз за 2013 рік та підготувати її узагальнення лютий Стельмах О.М.
3.1.2 стан прорецензованих висновків експертів НДУСЕ за 2013 рік лютий Стельмах О.М.
3.1.3 статистичні звіти НДУСЕ про експертну роботу за 2013 рік та підготувати її узагальнення лютий – березень Стельмах О.М.
3.1.4 звіти за 2013 рік про кількість судових експертиз та експертних досліджень, виконаних судовими експертами, які не є працівниками державних спеціалізованих установ березень-квітень Стельмах О.М.
3.1.5 причини виникнення спорів, стороною яких є Україна, що розглядаються в закордонних юрисдикційних органах, а також проблемних питань, виникнення яких може призвести до подання в закордонні юрисдикційні органи позовів грудень Ковтун Л.В.
3.1.6 стан забезпечення нормативною базою територіальних органів юстиції щомісячно Железняк Н.А.
Пушенко О.Г.
3.1.7 стан економічних показників (виробничо-фінансової діяльності) НДУСЕ Мін‘юсту щоквартально Стельмах О.М.
3.1.8 інформаційно-аналітичні матеріали щодо діяльності установ нотаріату за:
2013 рік;
І півріччя 2014 року
до
15 січня
15 липня
Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
3.1.9 стан дотримання міністерствами, центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами, акти яких відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації, законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів за:
2013 рік;
І півріччя 2014 рокусічень
липень
Железняк Н.А.
Радіоненко О.В.
3.1.10 стан функціонування та наповнення Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) щоквартально Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
3.1.11 практику контролю за діяльністю арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) та підготувати методичні рекомендації протягом року Чигвінцева Л.В.
Шкуро С.А.
3.2 Узагальнити:
3.2.1 матеріали:
3.2.1.1 структурних підрозділів апарату Мін’юсту та територіальних органів юстиції з організації роботи зі зверненнями громадян за:
2013 рік;
І квартал 2014 року;
І півріччя 2014 року;
9 місяців 2014 року


січень
квітень
липень
жовтень
Мудрий С.І.
Буханець О.В.
3.2.1.2 територіальних органів юстиції щодо дотримання ними Указу Президента України від 03.10.1992 № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» за:
2013рік;
І квартал 2014 року;
І півріччя 2014 року;
9 місяців 2014 рокусічень
квітень
липень
жовтень
Железняк Н.А.
Радіоненко О.В.
3.2.1.3 головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі про стан організації правової роботи та правової освіти за:
2013 рік;
І півріччя 2014 року

протягом
І кварталу
ІІІ кварталу
Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
3.2.1.4 міністерств, інших центральних органів виконавчої влади про стан організації правової роботи за:
2013 рік;
І півріччя 2014 року
протягом
І кварталу
ІІІ кварталу
Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
3.2.1.5 про проблемні питання, які виникли під час підготовки та подання до суду позовів про відшкодування збитків, завданих Державному бюджету України внаслідок виконання рішень Європейського суду з прав людини березень Ковтун Л.В.
3.2.1.6 стосовно стану виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1039 квітень Сіверс Р.В.
3.2.1.7 про стан підготовки та проходження законопроектів і проектів інших актів, розроблених структурними підрозділами апарату Мін’юсту та Координаційним центром з надання правової допомоги щомісячно Анохін О.В..
3.2.1.8 міністерств, інших центральних органів виконавчої влади про стан організації роботи із здійснення систематизації законодавства за:
2013 рік;
І півріччя 2014 року


березень
листопад
Железняк Н.А.
Пушенко О.Г.
3.2.1.9 територіальних органів юстиції з питань систематизації законодавства за:
2013 рік;
І півріччя 2014 року

березень
вересень
Железняк Н.А.
Пушенко О.Г.
3.2.2 практику представництва інтересів:
3.2.2.1 Кабінету Міністрів в судах України за 2013 рік березень Ковтун Л.В.
3.2.2.2 Мін’юсту в судах України за 2013 рік березень Ковтун Л.В.
3.3 Організовувати стажування та надавати практичну допомогу у вивченні правил вчинення нотаріальних дій працівниками МЗС, які від’їжджають за кордон для роботи консулами протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
3.4 Забезпечити:
3.4.1 проведення:
3.4.1.1 тренінгів для тренерів-волонтерів, представників громадських організацій, що працюють із суб’єктами права на безоплатну правову допомогу, інших заходів для інформування суб’єктів права на безоплатну правову допомогу протягом року Вишневський А.В.
3.4.1.2 конкурсів з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом року Вишневський А.В.
3.4.1.3 постійно діючого семінару для працівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції щомісяця Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
Дубовик С.О.
3.4.1.4 інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, адвокатів, службових осіб органів, уповноважених здійснювати затримання, арешт чи взяття під варту осіб, органів місцевого самоврядування, громадських організацій протягом року Вишневський А.В.
3.4.1.5 семінару «Шляхи розвитку національної системи електронного цифрового підпису» лютий Журавльов Д.В.
3.4.1.6 семінару «Модель розвитку електронного цифрового підпису в Україні. Проблеми, шляхи вирішення» листопад Журавльов Д.В.
3.4.2 розробку:
3.4.2.1 та розміщення соціальної реклами з інформацією про безоплатну правову допомогу та номер телефонної «гарячої лінії» безоплатної правової допомоги у метрополітені, вагонах приміських поїздів, на білбордах та сітілайтах липень – вересень Вишневський А.В.
3.4.2.2 та впровадження комплексної інформаційно-аналітичної системи та інтеграцію у неї центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги грудень Вишневський А.В.
3.4.3 надання методичної допомоги територіальним управлінням юстиції у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно протягом року Чигвінцева Л.В.
Наливайко І.О.
3.4.4 роботу:
3.4.4.1 громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги шляхом координації їх діяльності та надання методичної допомоги постійно Железняк Н.А.
Юхта О.Г.
3.4.4.2 щодо вдосконалення функціонування фондів Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів протягом року Железняк Н.А.
Пушенко О.Г.
3.4.5 утворення міжрайонних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом
І півріччя
Вишневський А.В.
3.4.6 участь у розробленні (удосконаленні):
3.4.6.1 навчальних програм з підготовки, перепідготовки фахівців за спеціальністю «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» у навчальних закладах протягом року Вишневський А.В.
3.4.6.2 програм підвищення кваліфікації для адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом року Вишневський А.В.
3.4.6.3 Взяття участі в розробленні Національним банком України нормативно-правових актів щодо встановлення можливості при відкритті суб’єктами господарювання рахунку у банках надавати установчі документи в електронному вигляді (з електронним цифровим підписом), оформлені згідно з вимогами законодавства у сфері електронних документів та електронного документообігу березень Журавльов Д.В.
3.4.6.4 Взяття участі в розроблення комплексу першочергових заходів інтеграції України до ринку цифрових технологій Європейського Союзу у відповідності до напряму е-ідентифікація та авторизація, використання електронного цифрового підпису березень Журавльов Д.В.
4. Робота з кадрами
4.1 Провести:
4.1.1 щорічну оцінку виконання державними службовцями апарату Мін’юсту та територіальних органів юстиції покладених на них обов’язків і завдань за 2013 рік січень –
травень
Набоченко С.І.,
керівники структурних підрозділів апарату Мін’юсту
4.1.2 атестацію державних службовців апарату Мін’юсту, керівників територіальних органів юстиції та повторну атестацію державних службовців січень – березень листопад – грудень Набоченко С.І.
4.1.3 навчання працівників органів юстиції у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції (за окремим планом) протягом року Чалаван В.А..
Набоченко С.І.
4.1.4 стажування працівників територіальних органів юстиції з різних напрямів діяльності на базі структурних підрозділів апарату Мін’юсту (за окремим графіком) протягом року Набоченко С.І.,
керівники структурних підрозділів апарату Мін’юсту
4.2 Підготувати:
4.2.1 статистичні звіти Ф. № 9-ДС, Ф. № 6-ПВ та Ф № 1- КЮ січень Набоченко С.І.
4.2.2 графіки відпусток керівників структурних підрозділів апарату Мін’юсту, начальників територіальних органів юстиції та подати Міністру на затвердження січень Набоченко С.І.
4.2.3 статистичну інформацію щодо працюючих кандидатів та докторів наук та тих, що вибули (форма № КН) до 20 січня Набоченко С.І.
4.2.4 статистичну звітність про кількість працюючих і заброньованих військовозобов’язаних у апараті Мін’юсту (форма № 6) та надіслати Печерському райвійськкомату в м. Києві грудень Набоченко С.І.
4.3 Здійснити організаційні заходи щодо:
4.3.1 моніторингу ведення особових справ працівників апарату Мін’юсту, керівників територіальних органів юстиції квітень Набоченко С.І.
4.3.2 подання державними службовцями апарату Мін’юсту, працівниками територіальних органів юстиції, керівниками структурних підрозділів апаратів служб, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції, декларацій про доходи, зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за 2013 рік та надати узагальнену інформацію Національному агентству України з питань державної служби до 01 квітня


до 15 травня
Набоченко С.І.
4.3.3 відбору кадрів на заміщення вакантних посад державних службовців керівного складу територіальних органів юстиції протягом року Набоченко С.І.
4.3.4 відбору кандидатур та направлення на навчання у Національній академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутах державного управління, магістратурах вищих навчальних закладів за спеціальністю «Державна служба» березень –
липень
Набоченко С.І.
4.3.5 відбору кандидатур та направлення на навчання для здобуття вищої юридичної освіти до вищих навчальних закладів, з якими Мін’юстом укладено відповідні угоди про співробітництво березень – серпень Набоченко С.І.
4.3.6 працевлаштування випускників вищих навчальних закладів за спеціальністю “Правознавство”, які навчалися за направленнями Мін’юсту, територіальних органів юстиції червень –
грудень
Набоченко С.І.
4.3.7 стажування кандидатів на посади керівників служб територіальних органів юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень ДВС та Укрдержреєстру, керівників територіальних органів Державної пенітенціарної служби України протягом року Набоченко С.І.
4.4 Забезпечити:
4.4.1 подання Національному агентству України з питань державної служби інформації про зміни облікових даних державних службовців І – ІІІ та ІV – V категорій щоквартально
до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом
Набоченко С.І.
4.4.2 подання Печерському районному центру зайнятості населення м. Києва звіту про прийнятих працівників протягом року Набоченко С.І.
4.4.3 подання Печерському районному центру зайнятості населення м.Києва інформації про попит на робочу силу (вакансії) протягом року Набоченко С.І.
4.4.4 підготовку щодо внесення змін до Переліку і Реєстру посад державних службовців, затверджених наказом Головдержслужби України від 18 грудня 2000 року № 74 протягом року Набоченко С.І.
4.4.5 підготовку інформації про призначення на посади та звільнення з посад державних службовців І-ІІІ категорії посад щоквартально
до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом
Набоченко С.І.
4.4.6 підготовку інформації про кількість вакантних посад державних службовців в апараті Мін’юсту щомісячно
до 05 числа
Набоченко С.І.
4.4.7 якісний добір і розстановку кадрів керівників структурних підрозділів головних управлінь юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень ДВС та Укрдержреєстру, та в органах, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції протягом року Набоченко С.І.
4.4.8 опрацювання пропозицій державних служб, що координуються через Міністра юстиції, щодо їх структур протягом року Набоченко С.І.
4.4.9 проведення заходів (тематичних семінарів, тренінгів) щодо підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом року Вишневський А.В.
4.4.10 проведення заходів (тренінгів, стажування тощо) щодо підвищення кваліфікації працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом року Вишневський А.В.
4.5 Переглянути та затвердити в установленому порядку списки осіб:
4.5.1 кадрового резерву на посади керівників структурних підрозділів апарату Мін’юсту лютий - березень Набоченко С.І.
4.5.2 кадрового резерву на посади керівників державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Мін’юсту лютий Набоченко С.І.
4.5.3 кадрового резерву на посади керівників територіальних органів юстиції грудень Набоченко С.І.
4.6 Узагальнити:
4.6.1 стан підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів юстиції у 2013 році протягом
І кварталу
Набоченко С.І.
4.6.2 стан працевлаштування випускників вищих навчальних закладів за спеціальністю “Правознавство”, які навчалися за направленнями Мін’юсту, територіальних органів юстиції грудень Набоченко С.І.
4.7 Брати участь у погодженні призначення на посади і звільнення з посад керівників та заступників керівників структурних підрозділів апаратів служб, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції, керівників та заступників керівників територіальних органів служб протягом року Набоченко С.І.
4.8 Сформувати кадровий резерв на керівні посади державних службовців І – ІІІ категорій посад апарату Мін’юсту лютий – березень Набоченко С.І.
5. Міжнародно-правова діяльність
5.1 Підготувати:
5.1.1 матеріали:
5.1.1.1 до засідання Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства ЄС протягом
І кварталу
Андрієва Т.В. Стефанішина О.В.
5.1.1.2 до засідання Ради з питань співробітництва між Україною та ЄС протягом
ІІ кварталу
Андрієва Т.В. Стефанішина О.В.
5.1.1.3 до Саміту Україна - ЄС протягом року
І півріччя
Андрієва Т.В. Стефанішина О.В.
5.1.1.4 до засідання Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС протягом
ІІ півріччя
Андрієва Т.В. Стефанішина О.В.
5.1.1.5 до засідання Комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС протягом року Андрієва Т.В. Стефанішина О.В.
5.1.2 пропозиції про підписання:
5.1.2.1 Європейської конвенції про правову допомогу протягом
І півріччя
Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.1.2.2 Конвенції про угоди про вибір суду протягом
ІІ півріччя
Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.1.2.3 Договору між Україною та Гвінейською Республікою про правові відносини і взаємну правову допомогу в цивільних і кримінальних справах протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.1.3 звіти:
5.1.3.1 щодо реалізації плану заходів з виконання у 2013 році та у І півріччі 2014 року Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС січень
вересень
Андрієва Т.В. Стефанішина О.В.
5.1.3.2 щодо реалізації Плану-графіка імплементації Плану дій Україна – ЄС у сфері юстиції, свободи та безпеки протягом року Андрієва Т.В. Стефанішина О.В.
5.2 Забезпечити:
5.2.1 представництво України в Європейському суді з прав людини під час розгляду справ про порушення Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, справ за заявами України стосовно порушення Конвенції іншими державами - її учасницями, а також як третьої сторони під час розгляду справ за заявами громадян України або юридичних осіб - резидентів України проти інших держав - учасниць Конвенції, звітування про хід виконання рішень Європейського суду з прав людини протягом року Давидчук О.В.
5.2.2 координацію виконання Плану дій для України щодо лібералізації візового режиму з ЄС протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.2.3 координацію виконання Плану-графіка у сфері юстиції, свободи та безпеки протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.2.4 здійснення роботи щодо реалізації завдань, покладених на Міжвідомчу комісію з імплементації в Україні міжнародного гуманітарного права, утворену відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2000 року № 1157 «Про утворення Міжвідомчої комісії з імплементації в Україні міжнародного гуманітарного права» протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.2.5 здійснення роботи щодо виконання рекомендацій про поліпшення ситуації в галузі забезпечення прав людини в Україні, наданих Україні під час проходження процедури Універсального періодичного огляду Ради ООН з прав людини у жовтні 2012 року протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.2.6 здійснення співпраці з Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.2.7 виконання рекомендацій Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню, та продовжити практику надання дозволу на оприлюднення доповідей цього Комітету протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.2.8 підготовку висновків щодо набрання чинності кредитними (гарантійними) договорами України з МБРР, ЄБРР та ЄІБ протягом року Андрієва Т.В.
5.2.9 виконання завдань щодо представництва інтересів держави в міжнародних та іноземних судах, покладених на Мін’юст відповідно до Порядку здійснення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, розгляду у закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України, затвердженого Указом Президента України від 25.06.2002 № 581 протягом року Ковтун Л.В.
5.2.10 виконання завдань, покладених на Мін’юст відповідно до Порядку здійснення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, розгляду у закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України, затвердженого Указом Президента України від 25.06.2002 № 581, щодо досудового врегулювання спорів протягом року Ковтун Л.В.
5.2.11 діяльність Комітету Міністерства юстиції з питань залучення юридичних радників, примирювачів, фахівців, експертів, у т.ч. іноземних, для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, розгляду справ у закордонних юрисдикційних органах за участю іноземних суб’єктів та України відповідно до Порядку фінансування витрат, пов’язаних із захистом прав та інтересів України під час урегулювання спорів, розгляду у закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 05 серпня 2003 року № 1198 протягом року Ковтун Л.В.
5.2.12 співробітництво з міжнародними арбітражними органами, забезпечення участі у проведенні семінарів, зустрічей і засідань за круглим столом, тренінгів та конференцій з питань міжнародного арбітражу, медіацію із залученням фахівців провідних міжнародних арбітражних органів; організацію навчання, стажування і підвищення кваліфікації працівників центральних органів виконавчої влади з питань представництва інтересів держави протягом року Ковтун Л.В.
5.2.13 роботу щодо виконання Україною своїх зобов’язань у зв’язку з ратифікацією Конвенції ООН проти корупції, Кримінальної та Цивільної конвенцій Ради Європи про боротьбу з корупцією протягом року Сіверс Р.В.
5.2.14 діяльність:
5.2.14.1 Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних і кримінальних справах протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.2.14.2 робочої групи з питань юрисдикції та правових аспектів функціонування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України з метою підготовки до сьомого засідання Підкомісії з питань функціонування Чорноморського Флоту Російської Федерації та його перебування на території України Українсько-Російської міждержавної комісії протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.2.15 участь представників Мін’юсту в:
5.2.15.1 заходах, пов’язаних зі співробітництвом України в ОБСЄ протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.2.15.2 розгляді на 53-й сесії Комітету ООН проти тортур Шостої періодичної доповіді України протягом
IV кварталу
Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.2.15.3 засіданні Робочої групи з підготовки Довідника щодо вручення документів та отримання доказів Гаазької конференції з міжнародного приватного права протягом
І кварталу
Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.2.15.4 засіданні Спеціальної комісії щодо практичного застосування Гаазьких Конвенцій про апостиль, про вручення документів, отримання доказів та про доступ до правосуддя протягом
ІІ кварталу
Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.2.15.5 роботі Європейського комітету експертів з сімейного права, Європейського комітету експертів з виконання конвенцій з питань кримінального судочинства протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г
5.2.15.6 засіданні Ради з загальних справ та політики Гаазької конференції з міжнародного приватного права протягом
ІІ кварталу
Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.2.16 виконання функцій Національного органу для сприяння контактам з Постійним бюро Гаазької конференції з міжнародного приватного права протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.3 Продовжити:
5.3.1 роботу:
5.3.1.1 щодо забезпечення протокольного супроводу зустрічей керівного складу та фахівців Мін’юсту з іноземними делегаціями протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.3.1.2 з підготовки та оформлення документів на закордонні службові відрядження керівного складу та фахівців Мін’юсту протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.3.1.3 щодо підготовки та проведення заходів міжнародного характеру у рамках українсько-білоруського співробітництва протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.3.1.4 щодо підготовки та проведення заходів міжнародного характеру у рамках українсько-грузинського співробітництва протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.3.1.5 щодо підготовки та проведення заходів міжнародного характеру у рамках українсько-корейського співробітництва протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.3.1.6 щодо підготовки та проведення заходів міжнародного характеру у рамках українсько-німецького співробітництва протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.3.1.7 щодо підготовки та проведення заходів міжнародного характеру у рамках українсько-польського співробітництва протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.3.1.8 щодо підготовки та проведення заходів міжнародного характеру у рамках українсько-російського співробітництва протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.3.1.9 щодо підготовки та проведення заходів міжнародного характеру у рамках українсько-французького співробітництва протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.3.2 виконання:
5.3.2.1 Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.3.2.2 Конвенції про стягнення аліментів за кордоном 1956 року протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.3.2.3 дво- та багатосторонніх міжнародних договорів України з питань цивільного судочинства протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.3.2.4 дво- та багатосторонніх міжнародних договорів України з питань кримінального судочинства протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4 Провести:
5.4.1 переговори щодо узгодження текстів проектів:
5.4.1.1 Договору між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну правову допомогу у кримінальних справах протягом
І кварталу
Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4.1.2 Договору між Україною та Аргентинською Республікою про передачу засуджених осіб протягом
І кварталу
Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4.1.3 Договору між Україною та Аргентинською Республікою про видачу правопорушників протягом
І кварталу
Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4.1.4 Договору між Україною та Королівством Марокко про правову допомогу у кримінальних справах протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4.1.5 Договору між Україною та Королівством Марокко про правову допомогу у цивільних і сімейних справах
протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4.1.6 Договору між Україною та Королівством Марокко про передачу засуджених осіб протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4.1.7 Договору між Україною та Арабською Республікою Єгипет про передачу засуджених осіб протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4.1.8 Договору між Україною та Королівством Таїланд про передачу засуджених осіб протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4.1.9 Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилія про взаємну правову допомогу в цивільних справах протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.4.2 переговори щодо узгодження текстів проектів угод про співробітництво між:
5.4.2.1 Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Республіки Індія протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.4.2.2 Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Республіки Сенегал протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.4.2.3 Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції та конституційних відносин Республіки Кенія протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.4.2.4 Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Соціалістичної Республіки В’єтнам щодо співробітництва у правовій та юридичній сферах протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.4.2.5 Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Республіки Корея протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.4.3 засідання:
5.4.3.1 Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства ЄС протягом
І кварталу
Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.4.3.2 української частини Підкомітету № 6 “Юстиція, свобода та безпека” протягом
ІІ-ІІІ кварталів
Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.4.3.3 чергове спільне засідання Підкомітету № 6 “Юстиція, свобода та безпека” протягом
ІІ-ІІІ кварталів
Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.4.3.4 міністрів юстиції та внутрішніх справ у форматі “Україна – Трійка ЄС” протягом
ІІ-ІІІ кварталів
Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5 Здійснювати:
5.5.1 заходи щодо підписання договорів:
5.5.1.1 між Україною та Арабською Республікою Єгипет про взаємну правову допомогу у цивільних і господарських справах протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.5.1.2 між Україною та Гонконгом, Спеціальним Адміністративним Районом Китайської Народної Республіки, про видачу правопорушників протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.5.1.3 між Україною та Гонконгом, Спеціальним Адміністративним Районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.5.1.4 між Україною та Алжирською Народною Демократичною Республікою про правову допомогу у кримінальних справах протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.5.1.5 між Україною та Алжирською Народною Демократичною Республікою про видачу правопорушників протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.5.1.6 між Україною та Алжирською Народною Демократичною Республікою про правову допомогу у цивільних справах протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.5.1.7 між Україною та Гвінейською Республікою про правові відносини і взаємну правову допомогу у цивільних і кримінальних справах протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.5.1.8 між Україною та Гвінейською Республікою про передачу засуджених осіб протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.5.1.9 між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах протягом року Андрієва Т.В.
Шевченко К.Г.
5.5.2 заходи щодо підписання проектів Угод про співробітництво між:
5.5.2.1 Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Італійської Республіки протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.2.3 Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Королівства Іспанія протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.2.4 Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Алжирської Народної Демократичної Республіки протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.2.5 Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Чеської Республіки протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.3 заходи щодо підписання проекту програми співробітництва між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Республіки Польща протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.4 організаційне та інформаційно-аналітичне забезпечення участі Міністра юстиції:
5.5.4.1 у засіданні міністрів юстиції та внутрішніх справ у форматі “Україна – Трійка ЄС” протягом
ІІ – ІІІ кварталів
Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.4.2 у засіданні Ради з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом протягом
ІІ кварталу
Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.4.3 у роботі Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС протягом
ІІ – ІV кварталів
Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.4.4 у засіданні Саміту Україна - ЄС протягом
І півріччя
Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.5 організацію перекладу:
5.5.5.1 українською мовою актів acquis communautaire та актів законодавства держав - членів Європейського Союзу, що регулюють відносини у пріоритетних сферах адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, в межах передбачених асигнувань протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
5.5.5.2 англійською мовою актів законодавства України та їх проектів, а також інших інформаційно-аналітичних матеріалів, пов’язаних із виконанням Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС протягом року Андрієва Т.В.
Стефанішина О.В.
6. Питання видавничої діяльності
6.1 Забезпечити:
6.1.1 підготовку до випуску:
інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України»;
інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України. Із змінами» (в теках із роз’ємними замками);
збірника «Систематичне зібрання чинного законодавства України» (у новому форматі): Розділ 13 «Земля. Земельні відносини», Розділ 14 «Природні ресурси (надра, ліси, водні ресурси, тваринний світ, рослинний світ, атмосферне повітря). Охорона довкілля»;
періодичного видання «Кодекси України» (в теках із роз’ємними замками): Кодекс про адміністративні правопорушення України, Бюджетний кодекс України, Кримінально-виконавчий кодекс України, Господарський кодекс України, Кодекс торговельного мореплавства України, Кримінальний процесуальний кодекс України, Земельний кодекс України, Цивільний кодекс України (книги перша та друга), Митний кодекс України, Сімейний кодекс України

двічі на тиждень
двічі на тиждень
щомісяця


щомісяця
Железняк Н.А.
Пушенко О.Г.
Кравченко С.О.
6.1.2 випуск (упорядкування, верстка, коректура, друк) та розповсюдження:
6.1.2.1 інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України» двічі на тиждень Кравченко С.О.
6.1.2.2 електронного варіанта інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України» щомісячно Кравченко С.О.
6.1.2.3 «Бюлетеня Міністерства юстиції України» щомісячно Кравченко С.О.
6.1.3 видання:
6.1.3.1 книг та брошур для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що знаходяться у центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, інтернатах, притулках для дітей, сімейних формах опіки, тощо протягом
ІІ півріччя
Вишневський А.В.
6.1.3.2 книг та брошур (методичних рекомендацій) з тематики безоплатної вторинної правової допомоги для адвокатів, студентів, які навчаються за спеціальністю «Правознавство», «Правоохоронна діяльність», слухачів відповідних курсів підвищення кваліфікації тощо протягом
ІІ півріччя
Вишневський А.В.
6.1.4 друк:
6.1.4.1 пам’яток для громадян, виявлених працівниками центрів обліку бездомних громадян, осіб, затриманих за підозрою у вчиненні кримінального та адміністративного правопорушення, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» протягом
ІІ півріччя
Вишневський А.В.
6.1.4.2 кишенькових календарів для домогосподарств, що оформлюють субсидію на сплату житлово-комунальних послуг протягом
ІІ півріччя
Вишневський А.В.
6.1.4.3 плакатів з інформацією про безоплатну правову допомогу та номер відповідної гарячої лінії протягом року Вишневський А.В.
6.1.4.4 настінних календарів для організацій та установ, задіяних у системі безоплатної правової допомоги протягом року Вишневський А.В.
6.1.4.5 матеріалів з інформацією довідково-енциклопедичного характеру (звітів) про розвиток системи безоплатної правової допомоги грудень Вишневський А.В.
6.1.5 виготовлення наліпок з телефонами гарячої лінії безоплатної правової допомоги для місць доставки, тимчасового утримання затриманих протягом
ІІ півріччя
Вишневський А.В.
6.1.6 розміщення соціальної реклами з інформацією про номер гарячої лінії безоплатної правової допомоги на квитанціях із сплати житлово-комунальних послуг протягом
ІІ півріччя
Вишневський А.В.
7. Питання взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування
7.1 Забезпечити подання Міністру юстиції пріоритетів та планів роботи територіальних органів юстиції на 2015 рік та І півріччя 2015 року за попереднім письмовим погодженням із головами відповідних місцевих державних адміністрацій грудень Анохін О.В.
7.2 Готувати інформацію про відрядження керівництва Мін’юсту до закріпленими за Мін‘юстом областями з метою надання практичної допомоги місцевим органам виконавчої влади з вирішення питань соціально-економічного розвитку регіону щомісячно Анохін О.В.
7.3 Забезпечити погодження призначення та звільнення керівного складу територіальних органів юстиції з місцевими державними адміністраціями протягом року Набоченко С.І.