(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

 1. КОНЦЕПЦІЯ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ
 1. ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ КЕРІВНИЦТВА МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
 1. ЛІНІЯ ДЛЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ВИПАДКИ КОРУПЦІЇ В ОРГАНАХ ЮСТИЦІЇ
  Електронна адреса: hotline@minjust.gov.ua
  Поштова адреса: пров. Рильський, 10, м. Київ, Україна.

  1. НОВИНИ
  1. ПУБЛІКАЦІЇ
  1. РОЗ’ЯСНЕННЯ
   1. Роз’яснення положень антикорупційного законодавства щодо необхідності проведення спеціальної перевірки стосовно особи, яка звільнилася з іншого державного органу.
   2. Роз’яснення положень антикорупційного законодавства стосовно декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру депутатами місцевих рад.
   3. Роз’яснення положень антикорупційного законодавства стосовно обов’язку подання суб’єктом декларування декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру при звільненні (припиненні діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування)
   4. Роз’яснення положень антикорупційного законодавства стосовно обмеження щодо роботи близьких осіб у навчальних закладах
  1. ДОСЛІДЖЕННЯ З АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ТЕМАТИКИ
  1. ОЦІНОЧНІ ЗВІТИ ГРУПИ ДЕРЖАВ РАДИ ЄВРОПИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ (GRECO) ЩОДО СТАНУ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ

  ЩОРІЧНІ ЗВІТИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ