(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЗБЕРІГАННЯ МАЙНА, ВИСТАВЛЕНОГО НА АУКЦІОННИЙ ПРОДАЖ

Держінформ`юст оголошує конкурс щодо визначення переможця на організацію зберігання майна, арештованого органами ДВС і переданого на реалізацію.

Предметом закупівлі являється - організація зберігання майна та автотранспорту, що виставляється на аукціонний продаж у м.Києві, Дніпропетровській, Львівській, Вінницькій областях. Строк надання послуг складає з 01.05.2014 по 31.12.2014 року.

В зв’язку з цим, пропонується всім зацікавленим особам особисто, або поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення ) надсилати свої пропозиції на адресу Держінформ`юсту : 04050, Україна, м.Київ, вул. Мельникова 81 літ. А.

Особою, що уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу, визначено заступника генерального директора з загальних питань – Ключка Сергія Анатолійовича ( тел. (044) 206-71-73, е-mail : inbox@informjust.ua)

Звертаємо увагу, що кінцевим строком подання пропозицій являється 24.04.2014 року до 15.00 годин. Пропозиції конкурсних торгів, надані Учасниками після закінчення строку їх подання не розкриваються і повертаються.

Детальна інформація про конкурсні торги та вимоги щодо документації буде розміщена на сайті найближчим часом або надіслана на вимогу зацікавлених осіб.

Слідкуйте за оновленнями в рубриці «Новини».