(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ Міністерства юстиції України від 12 травня 2014 року № 102/7 «Про проведення громадської експертизи»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.05.2014     м. Київ     № 102/7

Про проведення громадської експертизи

Відповідно до Закону України «Про інформацію», пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року N 976, на підставі запиту громадської організації «Луганська правозахисна група» від 15 квітня 2014 року N 28/14 щодо проведення громадської експертизи

НАКАЗУЮ:

1. Визначити Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Севостьянову Н.І., заступника начальника відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Таргоній Н.О., головного спеціаліста відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ільєнко О.П. відповідальними особами за забезпечення взаємодії з громадською організацією «Луганська правозахисна група» у зв'язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.

2. Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів, правоосвітньої діяльності (Железняк Н.А.) розмістити на веб-сайті Міністерства юстиції інформацію про надходження до Мін'юсту запиту громадської організації «Луганська правозахисна група» щодо проведення громадської експертизи та заходи, здійснені Міністерством з метою сприяння проведенню громадської експертизи.

3. Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав (Давидчук О.В.), у разі відповідності запиту вимогам Закону України «Про інформацію», Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року N 976, забезпечити надання громадській організації «Луганська правозахисна група» необхідних матеріалів.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

МіністрПавло ПЕТРЕНКО