(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ Міністерства юстиції України від 22 травня 2014 року № 795/5 «Про анулювання свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), виданих Бончак Людмилі Петрівні, Дяченку Олексію Миколайовичу, Гільову Дмитру Анатолійовичу, Борєйко Олені Миколаївні та Білану Назару Мироновичу»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
22.05.2014     м. Київ     № 795/5

Про анулювання свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), виданих Бончак Людмилі Петрівні, Дяченку Олексію Миколайовичу, Гільову Дмитру Анатолійовичу, Борєйко Олені Миколаївні та Білану Назару Мироновичу

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 112 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", пунктів 12-16 Порядку видачі свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.01.2013 № 93/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.01.2013 за № 117/22649, та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України для переоформлення та анулювання свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів),

НАКАЗУЮ:

 1. Анулювати свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 603 від 22.03.2013, видане Бончак Людмилі Петрівні, на підставі її письмової заяви.
 2. Анулювати свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 213 від 20.02.2013, видане Дяченку Олексію Миколайовичу, на підставі його письмової заяви.
 3. Анулювати свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 141 від 07.02.2013, видане Гільову Дмитру Анатолійовичу, на підставі його письмової заяви.
 4. Анулювати свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 869 від 14.05.2013, видане Борєйко Олені Миколаївні, на підставі її письмової заяви.
 5. Анулювати свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 371 від 26.02.2013, видане Білану Назару Мироновичу, на підставі його письмової заяви.
 6. Департаменту нотаріату та банкрутства (Баранова Т.І.):
  • забезпечити внесення записів про анулювання свідоцтв до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України;
  • копії цього наказу у триденний строк з дня його видання надіслати арбітражним керуючим, діяльність яких припинена.
 7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра юстиції України Ємельянову І.І.

МіністрПавло ПЕТРЕНКО