(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ Міністерства юстиції України від 12 вересня 2013 року № 1916/5 «Про видачу дублікатів свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), виданих Івлєвій Наталії Андріївні, Мирутенку Миколі Миколайовичу та про переоформлення свідоцтва Пурик Світлани Олександрівни»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.09.2013     м. Київ     № 1916/5

Про видачу дублікатів свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), виданих Івлєвій Наталії Андріївні, Мирутенку Миколі Миколайовичу та про переоформлення свідоцтва Пурик Світлани Олександрівни

Відповідно до пунктів 9−14 Порядку видачі свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.01.2013 № 93/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.01.2013 за № 117/22649, та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України для переоформлення та видачі дублікатів свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора),

НАКАЗУЮ:

1. Видати дублікат свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 350 від 27.02.2013, виданого Івлєвій Наталії Андріївні, у зв’язку із втратою свідоцтва.

2. Визнати недійсним свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 350 від 27.02.2013, видане Івлєвій Наталії Андріївні, у зв’язку із видачею дублікату свідоцтва.

3. Видати дублікат свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 132 від 06.02.2013, виданого Мирутенку Миколі Миколайовичу, у зв’язку із втратою свідоцтва.

4. Визнати недійсним свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 132 від 06.02.2013, видане Мирутенку Миколі Миколайовичу, у зв’язку із видачею дублікату свідоцтва.

5. Переоформити свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 151 від 11.02.2013, видане Пурик Світлані Олександрівні, у зв’язку зі зміною прізвища.

6. Визнати недійсним свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 151 від 11.02.2013, видане Пурик Світлані Олександрівні, у зв’язку із його переоформленням.

7. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу забезпечити переоформлення свідоцтва і видачу дублікатів свідоцтв та внесення записів про видачу дублікатів свідоцтв та переоформлення свідоцтва до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в.о. директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Володіну Л.М.

МіністрОлена ЛУКАШ