(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ Міністерства юстиції України від 12 листопада 2013 року № 2378/5 «Про анулювання свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), виданих Сергійчуку Олександру Степановичу, Феденку Сергію Вікторовичу, Кучеренку Дмитру Васильовичу, Прилепі Руслану Анатолійовичу та про переоформлення свідоцтва Шаповал Людмилі Валентинівні»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.11.2013     м. Київ     № 2378/5

Про анулювання свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), виданих Сергійчуку Олександру Степановичу, Феденку Сергію Вікторовичу, Кучеренку Дмитру Васильовичу, Прилепі Руслану Анатолійовичу та про переоформлення свідоцтва Шаповал Людмилі Валентинівні

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 112 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", пунктів 12-16 Порядку видачі свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.01.2013 № 93/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.01.2013 за № 117/22649, та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України для переоформлення та анулювання свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів),

НАКАЗУЮ:

1. Анулювати свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 50 від 31.01.2013, виданого Сергійчуку Олександру Степановичу, на підставі його письмової заяви.

2. Анулювати свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 744 від 08.04.2013, виданого Феденку Сергію Вікторовичу, на підставі його письмової заяви.

3. Анулювати свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 103 від 01.02.2013, виданого Кучеренку Дмитру Васильовичу, на підставі його письмової заяви.

4. Анулювати свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 95 від 08.02.2013, виданого Прилепі Руслану Анатолійовичу, на підставі його письмової заяви.

5. Переоформити свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 196 від 28.02.2013, видане Шаповал Людмилі Валентинівні, у зв’язку зі зміною прізвища на Ліфлянчик Людмилу Валентинівну.

6. Визнати недійсним свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 196, видане Шаповал Людмилі Валентинівні від 28.02.2013, у зв’язку із його переоформленням.

7. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату та банкрутства забезпечити внесення записів про переоформлення та анулювання свідоцтв до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату та банкрутства Чигвінцеву Л.В.

МіністрОлена ЛУКАШ