(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ № 116/7 від 05 червня 2014 року «Про створення робочих груп Комісії з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
05 червня 2014 року    м. Київ     № 116/7

Про створення робочих груп
Комісії з питань державної
політики у сфері виконання
кримінальних покарань

З метою перевірки дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, умов їх тримання в установах виконання покарань і слідчих ізоляторів у світлі необхідності виконання рекомендацій Європейського комітету проти катувань, для напрацювання пропозицій щодо вдосконалення кримінально-виконавчого законодавства задля приведення його у відповідність із європейськими нормами і стандартами, усунення наявних у ньому суперечностей та відповідно до Положення про Комісію з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 18.04.2014 № 670/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.04.2014 за № 457/25234,

НАКАЗУЮ:

1. Утворити робочі групи Комісії з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та затвердити їх персональний склад за списком, що додається:

1.1. Робоча (мобільна) група Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою № 1 (додаток 1).

1.2. Робоча (мобільна) група Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою № 2 (додаток 2).

1.3. Робоча (мобільна) група Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою № 3 (додаток 3).

1.4. Робоча (мобільна) група Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою № 4 (додаток 4).

1.5. Робоча (мобільна) група Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою № 5 (додаток 5).

1.6. Робоча група з напрацювання пропозицій щодо адаптації кримінально-виконавчого законодавства України до законодавства Європейського Союзу (додаток 6).

1.7. Робоча група з питань напрацювання пропозицій щодо захисту прав засуджених та осіб, узятих під варту, які перебувають на території Автономної Республіки Крим (додаток 7).


2. Затвердити графік перевірок установ виконання покарань та слідчих ізоляторів робочими (мобільними) групами Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою (додаток 8).


3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


МіністрПавло ПЕТРЕНКОСклад комісії

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8