(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Оголошення щодо переговорної процедури закупівлі юридичних послуг у 2014 році

 1. Звіт про виконання договору, укладеного за результатами переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компанії «Ukrenergy Trade ZRT» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
 2. Звіт про виконання договору, укладеного за результатами переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компанії «Когlеа Invest, a.s.» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
 3. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва і захисту прав та інтересів держави Україна у справі за позовом компанії «Krederi LTD» до держави Україна
 4. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва і захисту прав та інтересів держави Україна у справі за позовом держави Україна до Музею Алларда Пірсона – археологічного музею Амстердамського університету (Королівство Нідерланди)
 5. Інформація про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва і захисту прав та інтересів держави Україна у справі за позовом компанії «Krederi LTD» до держави Україна
 6. Інформація про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва і захисту прав та інтересів держави Україна у справі за позовом держави Україна до Музею Алларда Пірсона – археологічного музею Амстердамського університету (Королівство Нідерланди)
 7. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом компанії Krederi LTD до держави України»)
 8. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом держави Україна до археологічного Музею Алларда Пірсона (Королівство Нідерланди)
 9. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом компанії Krederi LTD до держави України»).
 10. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компанії Krederi LTD до держави Україна.
 11. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом держави Україна до археологічного Музею Алларда Пірсона (Королівство Нідерланди).
 12. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва і захисту прав та інтересів держави Україна у справі за позовом держави Україна до археологічного Музею Алларда Пірсона (Королівство Нідерланди).
 13. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компаній «Torno Global Contracting S.p.A» та «Beta Funding S.R.L.» до Міністерства транспорту та зв’язку та Державної служби автомобільних доріг № 20-1/1 від 16 вересня 2014 року.
 14. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компанії «Sinequanon Invest» до держави Україна № 20-1/3 від 16 вересня 2014 року.
 15. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом ВАТ «Татнафта» до держави Україна № 20-1/7 від 16 вересня 2014 року.
 16. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компаній «Universal Trading & Investment Co., Inc.» («ЮТІКо») та «Foundation Honesty International, Inc.» до Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції та держави Україна № 20-1/6 від 16 вересня 2014 року.
 17. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом держави Україна до компаній «Bosh International, Inc.» та «B&P Ltd» № 20-1/9 від 16 вересня 2014 року.
 18. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компаній City-State N.V., ТОВ «Компанія з управління активами «Практика», ТОВ «Продіз» та ТОВ «Кристалл-Інвест» до держави Україна № 20-1/8 від 16 вересня 2014 року.
 19. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компанії «Korlea Invest, a.s.» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 20-1/5 від 16 вересня 2014 року.
 20. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компанії «Ukrenergy Trade ZRT» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 20-1/2 від 16 вересня 2014 року.
 21. Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом держави Україна до Угорського медичного центру (м. Печ, Угорщина) № 20-1/4 від 16 вересня 2014 року.
 22. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом компанії «Sinequanon Invest» до держави України»).
 23. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом ВАТ «Татнафта» до держави Україна).
 24. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом компаній «Universal Trading & Investment Co., Inc.» («ЮТІКо») та «Foundation Honesty International, Inc.» до Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції та держави Україна).
 25. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом держави Україна до компаній «Bosh International, Inc.» та «B&P Ltd»).
 26. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом компаній City-State N.V., ТОВ «Компанія з управління активами «Практика», ТОВ «Продіз» та ТОВ «Кристалл-Інвест» до держави Україна).
 27. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом компанії «Korlea Invest, a.s.» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості).
 28. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом компанії «Ukrenergy Trade ZRT» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості).
 29. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом компаній «Torno Global Contracting S.p.A» та «Beta Funding S.R.L.» до Міністерства транспорту та зв’язку та Державної служби автомобільних доріг).
 30. Повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури (справа за позовом держави Україна до Угорського медичного центру (м. Печ, Угорщина).».
 31. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом компанії «Sinequanon Invest» до держави України»).
 32. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компанії «Sinequanon Invest» до держави Україна.
 33. Інформація про застосування переговорної процедури (скасування арбітражного рішення, винесеного у справі за позовом ВАТ «Татнафта» до держави Україна).
 34. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва і захисту прав та інтересів держави Україна у справі за позовом ВАТ «Татнафта» до держави Україна.
 35. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом компаній «Universal Trading & Investment Co., Inc.» («ЮТІКо») та «Foundation Honesty International, Inc.» до Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції та держави Україна).
 36. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компаній «Universal Trading & Investment Co., Inc.» («ЮТІКо») та «Foundation Honesty International, Inc.» до Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції та держави Україна.
 37. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом держави Україна до компаній «Bosh International, Inc.» та «B&P Ltd»).
 38. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом держави Україна до компаній «Bosh International, Inc.» та «B&P Ltd».
 39. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом компаній City-State N.V., ТОВ «Компанія з управління активами «Практика», ТОВ «Продіз» та ТОВ «Кристалл-Інвест» до держави Україна).
 40. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компаній City-State N.V., ТОВ «Компанія з управління активами «Практика», ТОВ «Продіз» та ТОВ «Кристалл-Інвест» до держави Україна.
 41. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом компанії «Korlea Invest, a.s.» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості).
 42. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості у справі за позовом компанії «Korlea Invest, a.s.» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
 43. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом компанії «Ukrenergy Trade ZRT» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості).
 44. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості у справі за позовом компанії «Ukrenergy Trade ZRT» до ДПЗД «Укрінтеренерго», ДП «НЕК «Укренерго» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
 45. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом компаній «Torno Global Contracting S.p.A» та «Beta Funding S.R.L.» до Міністерства транспорту та зв’язку та Державної служби автомобільних доріг).
 46. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом компаній «Torno Global Contracting S.p.A» та «Beta Funding S.R.L.» до Міністерства транспорту та зв’язку та Державної служби автомобільних доріг.
 47. Інформація про застосування переговорної процедури (справа за позовом держави Україна до Угорського медичного центру (м. Печ, Угорщина).
 48. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва інтересів держави Україна у справі за позовом держави Україна до Угорського медичного центру (м. Печ, Угорщина).
 49. Звіт про виконання договору укладеного за результатами переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва і захисту прав та інтересів держави Україна у справі за позовом компаній "Torno Global Contracting S.p.A." та "Beta Funding S.R.L." до Міністерства транспорту та зв'язку та Державної служби автомобільних доріг.
 50. Звіт про виконання договору укладеного за результатами переговорної процедури закупівлі юридичних послуг для представництва і захисту прав та інтересів держави Україна у справі за позовом компаній "Universal Trading & Investment Co.,Inc." (ЮТІКо) та "Foundation Honesty International Inc." до Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції України та держави Україна.