(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Зразок заяви про видачу повторного свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю

ЗРАЗОК
заяви на видачу повторного свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю

Міністру юстиції України
Петренку П.Д.

_______________________________
(вказати прізвище, ім’я, по батькові)

_____________
(вказати адресу)

З А Я В А

Прошу видати мені повторне свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю у зв’язку з (вказати одне із запропонованих: 1. пошкодженням; 2. втратою; 3. необхідністю внести виправлення).


Видане свідоцтво прошу __________________________ (вказати одне із запропонованих: 1. вручити мені особисто або моєму представнику за довіреністю; 2. Надіслати поштою на адресу: ______________ (вказати поштову адресу, із зазначенням індексу).Додаток:

  • документ про внесення плати за видачу свідоцтва _______ (вказати який саме: квитанція видана банком, або платіжне доручення з відміткою банку);
  • фотокопія паспорта.
  • (вказати одне із запропонованих: 1. повідомлення в засобах масової інформації про втрату свідоцтва; 2. оригінал свідоцтва, яке пошкоджене, або в яке необхідно внести зміни.

Дата Підпис