(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ Міністерства юстиції від 05 липня 2014 року № 151/7 «Про утворення робочих груп за напрямами «Реєстрація підприємств» та «Реєстрація власності» рейтингу «Doing Business»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
25.07.2014    м. Київ     № 151/7

Про утворення робочих груп за напрямами «Реєстрація підприємств» та «Реєстрація власності» рейтингу «Doing Business»

 

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. від 05 травня 2014 року № 13822/1/1-14

НАКАЗУЮ:

  1. Утворити робочі групи для вжиття заходів щодо покращення позиції України у рейтингу «Doing Business» на 2014-2018 роки за напрямами «Реєстрація підприємств» (Додаток 1) та «Реєстрація власності» (Додаток 2).

  2. Робочим групам забезпечувати виконання завдань, передбачених планами заходів (Додатки 3, 4), та проводити іншу роботу для покращення позиції України у рейтингу «Doing Business» на 2014-2018 роки за вказаними напрямами.

  3. Департаменту взаємодії з органами влади (Мартиненко С.В.) забезпечити здійснення організаційних заходів щодо проведення засідань робочої групи.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра І.І. Ємельянову.

МіністрПавло ПЕТРЕНКО