(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ Міністерства юстиції України від 28.10.2014 № 1791/5

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.10.2014    м. Київ     № 1791/5

Про видачу дублікатів свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), виданих Марченко Світлані Олександрівні та Бурлакову Василю Вітіславовичу.

Відповідно до пунктів 9−11, 13-14 Порядку видачі свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.01.2013 № 93/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.01.2013 за № 117/22649, та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України для видачі дублікатів свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора),

НАКАЗУЮ:

  1. Видати дублікат свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 151 від 11.02.2013, виданого Марченко Світлані Олександрівні, у зв’язку із втратою свідоцтва.

  2. Визнати недійсним свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 151 від 11.02.2013, виданого Марченко Світлані Олександрівні, у зв’язку із видачею дублікату свідоцтва.

  3. Видати дублікат свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 439 від 06.03.2013, виданого Бурлакову Василю Вітіславовичу, у зв’язку із втратою свідоцтва.

  4. Визнати недійсним свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 439 від 06.03.2013, виданого Бурлакову Василю Вітіславовичу, у зв’язку із видачею дублікату свідоцтва.

  5. Департаменту з питань банкрутства (Трегуб Г.І.):

    • забезпечити внесення записів про видачу дублікатів свідоцтв до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України;

  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України Бондарчука І.В.

МіністрПавло ПЕТРЕНКО