(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Інформація про результати проведення переговорної процедури закупівлі (послуги щодо оброблення даних, розміщування інформації на веб-вузлах, щодо програмного застосування та інші послуги щодо забезпечення інформаційно-технологічною інфраструктурою (забезпечення функціонування реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України).»

ІНФОРМАЦІЯ
про результати проведення переговорної процедури закупівлі

1. Замовник:

1.1. Найменування.

Міністерство юстиції України

1.2. Код за ЄДРПОУ.

00015622

1.3. Місцезнаходження.

01001, м. Київ, пров. Рильський, 10

2. Джерело фінансування закупівлі.

Державний бюджет України

3. Інформація про предмет закупівлі:

3.1. Найменування предмета закупівлі.

(код ДК 016:2010 – 63.11.1) Послуги щодо оброблення даних, розміщування інформації на веб-вузлах, щодо програмного застосування та інші послуги щодо забезпечення інформаційно-технологічною інфраструктурою (забезпечення функціонування реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України).

3.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг.

Послуги щодо оброблення даних, розміщування інформації на веб-вузлах, щодо програмного застосування та інші послуги щодо забезпечення інформаційно-технологічною інфраструктурою (забезпечення функціонування реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України).

3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг.

Міністерство юстиції України

3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг.

2014 рік

4. Інформування про застосування переговорної процедури закупівлі.

4.1. Адреса веб-сайта, на якому замовником додатково розміщено інформацію про застосування переговорної процедури закупівлі.

www.minjust.gov.ua

4.2. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

09.12.2014р. ВДЗ 146 (09.12.2014) від 09.12.2014, № 206085.

4.3. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

09.12.2014р. № 206085/1

4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі.

21.11.2014

6. Інформація про переможця переговорної процедури закупівлі.

6.1. Найменування/прізвище, ім'я, по батькові.

6.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків.

6.3. Місцезнаходження (для юридичної особи) та місце проживання (для фізичної особи), телефон, телефакс.

7. Результат проведення процедури закупівлі.

7.1. Дата акцепту пропозиції.

7.2. Дата укладення договору про закупівлю.

7.3. Сума, визначена в договорі про закупівлю:

_________________________
              (цифрами)

_________________________.
              (словами)

7.4. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару).

8. Відміна процедури закупівлі.

8.1. Дата прийняття рішення 19.01.2015.

8.2. Підстава.

На підставі частини п'ятої статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» - порушені строки визначення переможця. Переговорна процедура закупівлі відміняється в разі, якщо замовником допущено порушення порядку оприлюднення інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, визначеного цим Законом, та/або порушення, які вплинули на об’єктивність визначення переможця процедури закупівлі.

Голова комітету
з конкурсних торгів

І.В. Бондарчук