(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ Міністерства юстиції від 31 січня 2015 року № 32/7 «Про затвердження Плану заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в апараті Міністерства юстиції та територіальних органах юстиції на 2015 рік»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
31.01.2015     м. Київ     № 32/7

Про затвердження Плану заходів
щодо попередження та профілактики
корупційних правопорушень в апараті
Міністерства юстиції та територіальних
органах юстиції на 2015 рік

Відповідно до підпункту 1 пункту 5 та пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, підпункту 6 пункту 1 розділу ІІІ Завдань і заходів з виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1240, і з метою попередження та профілактики корупційних правопорушень в апараті Міністерства юстиції, територіальних органах юстиції та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в апараті Міністерства юстиції та територіальних органах юстиції на 2015 рік, що додається (додаток 1).

2. Директору Департаменту антикорупційної політики Міністерства юстиції України Сіверсу Р.В. довести цей наказ до відома структурних підрозділів апарату Міністерства юстиції, територіальних органів юстиції та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції, визначених відповідальними за виконання заходів, передбачених цим Планом.

3. Центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції, на основі цього наказу забезпечити до 10 лютого 2015 року розроблення та затвердження внутрішніх планів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень та подання їх копій до Департаменту антикорупційної політики.

4. Центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції, забезпечити щоквартальне (до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом) подання інформації про стан виконання цього Плану заходів до Департаменту антикорупційної політики за формою, що додається (додаток 2).

5. Головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити щоквартальне (до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом) подання інформації за наростаючим підсумком про стан виконання цього Плану заходів до Департаменту антикорупційної політики за формами, що додаються (додатки 2 – 6).

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

МіністрПавло ПЕТРЕНКО


Додаток 1 до наказу Міністерства юстиції України 31 січня 2015 року № 32/7

Додаток 2 до наказу Міністерства юстиції України 31 січня 2015 року № 32/7

Додаток 3 до наказу Міністерства юстиції України 31 січня 2015 року № 32/7

Додаток 4 до наказу Міністерства юстиції України 31 січня 2015 року № 32/7

Додаток 5 до наказу Міністерства юстиції України 31 січня 2015 року № 32/7

Додаток 6 до наказу Міністерства юстиції України 31 січня 2015 року № 32/7