(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Оголошення щодо переговорної процедури закупівлі юридичних послуг у 2015 році

Перелік кваліфікаційних критеріїв (вимог) до учасників переговорної процедури закупівлі юридичних послуг з представництва інтересів України у закордонних юрисдикційних органах у справах за участю іноземного суб'єкта та України, та перелік документів щодо підтвердження відповідності учасників зазначеним кваліфікаційним критеріям (вимогам) (The list of qualification criteria (requirements) to the participants of the negotiation procedures for procurement of legal services for the representation of interests of Ukraine in foreign jurisdictions in cases involving a foreign entity and Ukraine, and the list of documents on conformity of participants to specified qualification criteria (requirements)

Інформація щодо попередньої підготовки документів для участі у переговорній процедурі державних закупівель юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України

Інформація щодо закупівлі юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України

Перелік кваліфікаційних критеріїв (вимог) до учасників переговорної процедури закупівлі юридичних послуг з представництва інтересів України у закордонних юрисдикційних органах у справах за участю іноземного суб'єкта та України, та перелік документів щодо підтвердження відповідності учасників зазначеним кваліфікаційним критеріям (вимогам)

The list of qualification criteria (requirements) to the participants of the negotiation procedures for procurement of legal services for the representation of interests of Ukraine in foreign jurisdictions in cases involving a foreign entity and Ukraine, and the list of documents on conformity of participants to specified qualification criteria (requirements)

1. Послуги юридичні (Справа за позовом ВАТ «Татнафта» до держави Україна)

2. Послуги юридичні (справа за позовом компанії "Torno Global Contracting S.p.a." та "Beta Funding S.r.I." до Міністерства транспорту та звʼязку України та Державної служби автомобільних доріг)

3. Послуги юридичні (справа за позовом компанії «Universal Trading & Investment Co., Inc.» (ЮТІКо) та «Foundation Honesty International, Inc.» проти Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції та держави Україна)

4. Послуги юридичні (справа за позовом компанії "Ukrenergy Trade ZRT" до ДП "Укрінтеренерго", ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго" та Міністерства енергетики та вугільної промисловості)

5. Послуги юридичні (справа за позовом компанії "Korlea Invest, a.s." до ДП "Укрінтеренерго", ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго" та Міністерства енергетики та вугільної промисловості)

6. Послуги юридичні (справа за позовом компанії "SI Group Consort LTD" до держави Україна, Івано-Франківської облдержадміністрації та департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури зазначеної облдержадміністрації)

7. Послуги юридичні (справа за позовом держави Україна до компанії "Bosh International, Inc." та "B&P Ltd")

8. Послуги юридичні (справа за позовом держави Україна до Угорського медичного центру)

9. Послуги юридичні (справа за позовом "Krederi Ltd" до держави Україна)

10. Послуги юридичні (Справа за позовом компанії "City-State N.V.", "Praktyka Asset Management Company LLC", "Crystal-Invest LLC" та "Prodiz LLC" до держави Україна)

11. Послуги юридичні (справа за позовом компанії «Sinequanon Invest» до держави Україна)

12. Послуги юридичні (справа за позовом держави Україна до Музею Алларда Пірсона - археологічного музею Амстердамського університету)

13. Послуги юридичні (справа за позовом "JKX Oil & Gas Pls", "Poltava Gas" та "JP Poltava Petroleum Company" до держави Україна, Справа за позовом "Poltava Gas" та "JP Poltava Petroleum Company" до держави Україна,Справа за позовом "JKX Oil & Gas Pls" до держави Україна)

14. Послуги юридичні (справа за позовом компанії “Gilward Investments B.V.” до держави Україна)

15. Послуги юридичні (справа за позовом компаній "Littop Enterprises Limited", "Bridgemont Ventures Limited" i "Bordo Management Limited" до держави Україна):