(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Зміни до документації конкурсних торгів

Відповідно до статті 23 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закону) із змінами та доповненнями замовник має право з власної ініціативи чи за результатами запитів внести зміни до документації конкурсних торгів, продовживши строк подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів не менше ніж на сім днів, та повідомити письмово протягом одного робочого дня з дня прийняття рішення про внесення зазначених змін усіх осіб, яким було видано документацію конкурсних торгів.

З метою поліпшення конкурентного середовища для учасників процедури закупівлі та керуючись наданим Законом правом, комітетом з конкурсних торгів апарату Міністерства юстиції України внесено зміни до документації конкурсних торгів (технічних вимог) до товару за лотом № 1 про закупівлю виробів канцелярських, паперових (папір) (код ДК 016-2010:17.23.1), а саме:

  • виключено вимоги до вологості паперу, зальності, прокольної та поперечної жорсткості, відбілювання паперу та змінено вимоги до товщини, яскравості, білизни, непрозорості паперу.

Відповідно до Закону Міністерство юстиції продовжує строк подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів на сім днів та визначає, що:

  • кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – 18.09.2015 року до 10-00 години;

  • дата та час розкриття пропозицій конкурсних торгів – 18.09.2015 року о 15-00 годині.