(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Наказ Міністерства юстиції України від 02.11.2015 № 2145/5 «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції від 02 березня 2015 року № 298/5»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
02.11.2015    м. Київ     № 2145/5

Про внесення змін до наказу
Міністерства юстиції України
від 02 березня 2015 року № 298/5

З метою забезпечення належної організації та проведення внутрішнього аудиту в системі Міністерства юстиції України

НАКАЗУЮ:

  1. Додатки 4 - 6 до Порядку проведення внутрішнього аудиту в системі Міністерства юстиції України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 02 березня 2015 року № 298/5, викласти в новій редакції, що додаються.

  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

МіністрПавло ПЕТРЕНКО

Додаток 4 до Порядку проведення внутрішнього аудиту в системі Міністерства юстиції України(пункт 7 розділу III)

Додаток 5 до Порядку проведення внутрішнього аудиту в системі Міністерства юстиції України(пункт 7 розділу III)

Додаток 6 до Порядку проведення внутрішнього аудиту в системі Міністерства юстиції України(пункт 7 розділу III)