(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Угода про асоціацію Україна-ЄС

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення відкритого конкурсу з добору кандидатів на призначення представниками України
до складу арбітражних груп відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Міністерство юстиції України повідомляє про проведення конкурсу з відбору кандидатів на призначення представниками України до складу арбітражних груп, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (далі – Конкурс).

Прийом та розгляд заяв та документів, необхідних для участі у Конкурсі, здійснюється Управлінням представництва інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції з 2 по 16 червня 2016 року включно. Документи приймаються в робочі дні з 9.00 по 11.00 та з 16.00 по 18.00 за адресою: м. Київ, вул. Городецького, 13. 3 і 10 червня 2016 року документи приймаються до 16:45 години. Документи також можна надіслати поштою на вищевказану адресу.

Контактною особою, яка забезпечує зв’язок із кандидатами, є: Москаленко Юлія Миколаївна, телефон: (044) 279 -38-74, 279-48-56, e-mail: uadef @minjust.gov.ua.

Проведення співбесід та відбір кандидатів відбудуться 23-24  червня 2016 року за адресою: м. Київ, провулок Рильский, 10.

Точну дату та час співбесіди кожного кандидата буде повідомлено окремо.

До уваги учасників Конкурсу – співбесіда буде проводитися українською та англійською мовами.

До участі у Конкурсі запрошуються особи, які мають бажання взяти участь у Конкурсі та  відповідно до Порядку проведення конкурсу з добору кандидатів на призначення представниками України до складу арбітражних груп у рамках процедури розгляду спорів, визначеної статтями 306 і 307 Угоди про асоціацію, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.05.2016 № 1494/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 26.05.2016 № 770/28900, відповідають таким вимогам:

 • громадянство України;

 • повна вища освіта за спеціальностями «право», «міжнародне право» або «міжнародні економічні відносини»;

 • спеціальні знання у сфері права та/або міжнародної торгівлі;

 • стаж роботи та/або досвід наукової, викладацької діяльності не менше ніж 10 років у відповідній сфері;

 • ґрунтовні знання положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, права Європейського Союзу, правил проведення процедури примирення, посередництва та арбітражу;

 • вільне володіння англійською мовою (обов’язково) та іншими офіційними мовами Європейського Союзу (бажано).

Для участі у Конкурсі необхідно подати заяву разом з такими документами:

 • копії паспорта;

 • копією реєстраційного номера облікової картки платника податків (у разі відсутності такого номера в особи, яка через свої релігійні переконання відмовилась від його прийняття, така особа має надати паспорт з відповідною відміткою про це від органів Державної фіскальної служби);

 •  трудової книжки (у разі відсутності у кандидата трудової книжки про це, зазначається у заяві);

 • документів про освіту;

 • біографічну довідку за встановленою Міністерством юстиції формою;

 • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Кандидати також можуть подати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації, досвіду діяльності у сфері врегулювання міжнародних спорів, володіння іноземною мовою (зокрема, копії документів про підвищення кваліфікації, наукові публікації, рекомендації мотиваційний лист тощо).

Зразок біографічної довідки можна переглянути та/або завантажити за посиланням.

Зразок згоди на обробку персональних даних можна переглянути та/або завантажити за посиланням

Довідково:

Конкурс проводиться згідно з вимогами Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 995 та – наказу Міністерства юстиції України від 25.05.2016 № 1494/5 «Про добір кандидатів на призначення представниками України до складу арбітражних груп у рамках процедури розгляду спорів, визначеної статтями 306 і 307 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони