(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Графік проведення «гарячої» телефонної лінії Міністерства юстиції України на перше півріччя 2017 року

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
19.01.2017    м. Київ     № 92/7

Про затвердження Графіка проведення
«гарячої» телефонної лінії
Міністерства юстиції України
на перше півріччя 2017 року

 Відповідно до Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», наказу Міністерства юстиції України від 10 червня 2013 року № 1125/5 «Про затвердження Порядку проведення «гарячої» телефонної лінії в Міністерстві юстиції України» та з метою підвищення ефективності роботи Міністерства юстиції України  зі зверненнями громадян, об’єктивного, всебічного та вчасного їх розгляду відповідно до вимог законодавства України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Графік проведення «гарячої» телефонної лінії  Міністерства юстиції України на перше півріччя 2017 року, що додається.

2.    Керівникам структурних підрозділів Міністерства юстиції України, підприємств, установ, організацій, що належать до сфери його управління, забезпечити відповідно до компетенції участь уповноважених представників у роботі «гарячої» телефонної лінії Міністерства юстиції України.

3. Управлінню зовнішніх зв’язків забезпечити оприлюднення вичерпної інформації щодо роботи «гарячої» телефонної лінії Мін’юсту України.

4. Департаменту комунікації, документообігу та контролю
(Бєлашова Н.В.) вжити необхідних заходів для забезпечення підготовки і проведення «гарячої» телефонної лінії Міністерства юстиції України.

5.    Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр                                                                                        Павло ПЕТРЕНКО              

                                                                                                              Додаток
                                                                    до наказу Міністерства юстиції України

                                                                                                                 від “ 19 ” січня 2017 року № 92/7

Графік
проведення «гарячої» телефонної лінії
Міністерства юстиції України
на перше півріччя 2017 року

Секретаріат Урядового уповноваженого у справах
Європейського суду з прав людини

25 січня  2017 року

Департамент з питань правосуддя
та національної безпеки

22 лютого 2017 року

Департамент державної реєстрації
та нотаріату

29 березня 2017 року

Департамент публічного права

26 квітня 2017 року

Департамент з питань судової роботи
та банкрутства

31 травня 2017 року

Департамент реєстрації
та систематизації правових актів

21 червня 2017 року

 

Примітка. Прямий телефон (271-17-86) «гарячої» телефонної лінії Міністерства юстиції розміщено в адміністративній будівлі за адресою: м. Київ, пров. Рильський, буд. 10 (перший поверх). Час проведення «гарячої» телефонної лінії – з 15:30 до 16:30.