(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ЗВІТ про результати проведення публічного громадського обговорення (круглого столу) «Проблеми із неплатоспроможністю підприємств та шляхи їх вирішення»

Міністерство юстиції України відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів 14 лютого 2017 року Міністерством юстиції України проведено публічне «Проблеми із неплатоспроможністю підприємств та шляхи їх вирішення».

До обговорення були запрошені  фізичні та юридичні особи, їх об'єднання, діяльність яких передбачає використання процедур банкрутства.  Всього у заході прийняло участь біля 30 фахівців у сфері банкрутства (представники Комітету Верховної Ради з питань економічної політики, представники спільноти арбітражних керуючих, торгуючих організацій, а також представники банківської системи).

Під час заходу обговорені виникаючі сьогодні проблеми врегулювання неплатоспроможності, а також напрацювання та пошук ефективних шляхів їх вирішення. 

За результатами круглого столу арбітражними керуючими надано ряд слушних пропозицій про внесення змін до законодавства у сфері банкрутства та було прийнято рішення про продовження тісної співпраці із зазначених питань з представниками громадськості.

Директор Департаменту
з питань судової роботи
та  банкрутства                                                                                     Ю.О. Моісеєв