(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

12 травня, заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр проведе прес-конференцію щодо змін у порядку допуску до професії приватного виконавця.

Дата Суть заходу Організатор Довідкова інформація
12 травня 12 травня, заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр проведе прес-конференцію щодо змін у порядку допуску до професії приватного виконавця. Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ».
У заході також візьмуть участь:
1.  Довидас Віткаускас, координатор проекту ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні»
2. Сергій Мудрук, Президент Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа UENet»
Початок заходу: 14.00
Акредитація для ЗМІ: за телефоном (095) 336-60-80 та електронною адресою: kh.kalyniuk@minjust.gov.ua Христина Калинюк