(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Анонси подій

Дата та суть заходу Організатор заходу Довідкова інформація

12 травня

12 травня, заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр проведе прес-конференцію щодо змін у порядку допуску до професії приватного виконавця.
Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ».
У заході також візьмуть участь:
1.  Довидас Віткаускас, координатор проекту ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні»
2. Сергій Мудрук, Президент Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа UENet»
Початок заходу: 14.00
Акредитація для ЗМІ: за телефоном (095) 336-60-80 та електронною адресою: kh.kalyniuk@minjust.gov.ua Христина Калинюк

12 травня

У Одесі відкриють ЦЕНТР ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРОБАЦІЇ – місце, де діти Одещини, які потрапили у конфлікт з законом зможуть отримати комплексну допомогу та подолати труднощі. Під час офіційної церемонії відкриття представники ЗМІ матимуть змогу оглянути заклад, дізнатися про результати роботи ювенальної пробації в Україні, поспілкуватися з підлітками, які перебувають на обліку в центрі пробації (за умови надання згоди), та почесними гостями. Після церемонії програмою заходу передбачені презентація моделі ювенальної пробації та перегляд відеоролику про підлітка, який використав свій шанс змінити життя на краще. До участі у офіційному відкритті (перерізанні червоної стрічки) запрошені почесні гості: Карім Моркос, Директор відділу технічного співробітництва, Посольство Канади в Україні Денис Чернишов, заступник Міністра юстиції України Геннадій Труханов, Одеський міський голова Танія Сенфорд Амар, директор Агрітім Канада в Україні Відкриття відвідають також представники установ та відомств, міжнародних та громадських організацій, що займаються захистом прав дітей, які перебувають у конфлікті з законом на національному та місцевому рівнях. Центр ювенальної пробації міста Одеси відкривається за підтримки проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», що виконується Агрітім Канада Консалтинг Лтд. за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Запрошуємо представників ЗМІ відвідати захід. Попередня акредитація обов’язкова.
-

Початок офіційної церемонії відкриття: 11.00, 12.05.2017 (п’ятниця).
Адреса: Одеса, Центр ювенальної пробації, Матроський узвіз, 7 (11:00-12:15)
готель Гагарінн, Гагарінське плато, 5Б (12:30-14:00)
Контактна особа:
Наталя Двінських, +38 050 356 77 93,
ndvinsky@gmail.com

19 травня

о 13:30 біля Дарницького відділу державної реєстрації актів цивільного стану (вул. Заслонова, 16) буде започатковано реконструкцію єдиної на сьогодні у місті Києві локації для проведення урочистих державних реєстрацій шлюбу на відкритому повітрі. Захід відбудеться за участі Міністра юстиції України – Павла Петренка, начальника Головного територіального управління юстиції у місті Києві – Станіслава Куценка. Також в заході візьмуть участь керівництво Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації. Міністр юстиції України особисто висадить перші дерева у започаткованому cквері «Закоханих» та урочисто зареєструє перший шлюб.
-

Акредитація для ЗМІ:
097 467 46 02  Вікторія

24 травня

24 травня 2017 року у місті Києві Центр комерційного права разом з Міністерством юстиції України та Комітетом АПУ з конкурсного права проводитимуть семінар для арбітражних керуючих на тему “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”.

 

До участі у семінарі запрошуються арбітражні керуючі, представники банківської та юридичної спільноти, а також судді для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться під час заходу.

Під час семінару буде обговорено низку актуальних питань, зокрема:

(1) проблема доведеності підстав про порушення провадження у справі про банкрутство за заявою боржника;

(2) визнання угод боржника недійсними в процедурі банкрутства;

(3) деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);

(3) порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;

(4) продаж майна банкрута на аукціоні;

(5) продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;

(6) оплата послуг арбітражних керуючих;

(7) аналіз судової практики ВСУ щодо провадження у справах про банкрутство.

Участь у семінарі – безкоштовна.

Дата проведення: 24 травня 2017 року.

Час проведення: 10:00-16:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00).

Місце проведення: Велика зала Міністерства юстиції України, 3-й поверх ( адреса: Рильський провулок, 10).

Організатори: Центр комерційного права, Міністерство юстиції України, Комітет АПУ з конкурсного права.

Участь у семінарі  потрібно підтвердити до 19 травня 2017 року включно повідомленням на електронну адресу: osiik@clc.com.ua чи sv@clc.com.ua У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу)

Контактні особи: Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, osiik@clc.com.ua) та Вознюк Святослав (т. 490-65-75, sv@clc.com.ua).

26 травня

Міністр юстиції Павло Петренко презентує новітню он-лайн програму для запису на стажування студентів юридичного профілю в органах юстиції. Окрім того, у заході візьмуть участь заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе та заступник Міністра юстиції Сергій Петухов.
-

Час проведення: 11:00.
Місце проведення: Київ, вул. Мельникова, 36/1, Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, 1 поверх, Open Space.

Акредитація:  271-17-62 або за електронною адресою press@minjust.gov.ua