(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Експерти Ради Європи підготовлять рекомендації по удосконаленню системи виконання судових рішень в Україні

08.12.2003

Найближчим часом експерти Ради Європи підготують та передадуть для вивчення Міністерству юстиції України рекомендації щодо можливих шляхів удосконалення системи виконання судових рішень в Україні. Про це було заявлено за підсумками оціночного візиту до України 3-4 грудня 2003 року експертів Ради Європи з питань розвитку в Україні державної виконавчої служби.

Як повідомив заступник Міністра юстиції України Микола Шупеня, візит відбувся в рамках Програми співробітництва між Європейською Комісією та Радою Європи для України. Метою візиту було дослідження стану виконання судових рішень і законодавчої бази, яка існує в Україні в цій сфері.

В ході візиту експерти відвідали районні відділи Державної виконавчої служби Солом’янського і Оболонських районів м.Києва, Комітет Верховної Ради України з питань правової політики, Господарський суд м. Києва, мали зустріч з вітчизняними фахівцями у галузі виконання рішень судів. Зокрема, були обговорені проблемні питання в галузі виконання судових рішень в Україні з керівництвом Міністерства юстиції України, а також представниками Верховного Суду України та Вищого Господарського Суду України.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


08.12.2003

05.12.2003

04.12.2003

03.12.2003

02.12.2003

01.12.2003