(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Підвищення кваліфікації працівників прокуратури та юстиції — тема міжнародного семінару, що розпочав роботу в Києві

09.12.2003

Протягом двох днів учасники семінару обмінюватимуться досвідом щодо вдосконалення договірно-правової бази міжнародного співробітництва у сфері розкриття злочинів. Результатом семінару має стати вироблення загальної позиції державних органів України щодо імплементації до національного законодавства міжнародних договорів з урахуванням іноземного досвіду. Учасники семінару мають також намір підготувати пропозиції щодо внесення змін до низки міжнародних договорів.

У форумі беруть участь керівник міжнародно-правового підрозділу Міністерства юстиції Естонії Імбі Маркус, представники мін‘юсту Польщі Йозеф Гемря та Томаш Халанскі, а також спеціальний прокурор королівської прокурорської служби Британії й Уельсу Роберт Бланд, заступник генпрокурора України Степан Молицький, заступник генпрокурора Бельгії Андре Вандорен.

На сьогоднішній день Україна є учасницею низки багатобічних міжнародних договорів, укладених у рамках ООН, Ради Європи та інших міжнародних організацій. Ці договори регламентують питання співробітництва у сфері правової допомоги в кримінальних справах, а також співробітництво у сфері боротьби з окремими видами найбільш небезпечних злочинів. Зокрема, Україна — учасниця 9-ти міждержавних багатобічних договорів та 24-х двосторонніх договорів, що є правовою основою у відносинах більш ніж із 60-ю країнами.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


09.12.2003

08.12.2003

05.12.2003

04.12.2003

03.12.2003