(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Судові рішення про стягнення заборгованостей за позовами Пенсійного фонду виконавча служба Запорізької області виконуватиме як пріоритетні

11.12.2003

Судові рішення про стягнення заборгованостей за позовами Пенсійного фонду виконавча служба Запорізької області виконуватиме як пріоритетні. Про це йшлося в Запоріжжі на спільному засіданні двох колегій - головного управління Пенсійного фонду в області та обласного управління юстиції.

За результатами засідання був прийнятий ряд документів, зокрема спільний наказ щодо відповідних заходів, які мають поліпшити взаємодію двох структур у справі виконання судових рішень про стягнення заборгованостей за позовами органів Пенсійного фонду. Цими документами передбачене виконання позовів Пенсійного фонду з боку державної виконавчої служби як пріоритетне й невідкладне завдання.

У ході колегії було наголошено, що підприємства різних форм власності та ведення господарства Запорізької області заборгували бюджету Пенсійного фонду понад 50 млн.грн. Третина цих коштів відшкодовується через судові рішення за допомогою державної виконавчої служби Запорізького управління юстиції. У поточному році органами Фонду у відділи державної виконавчої служби було спрямовано понад 2 тис. виконавчих документів на загальну суму майже 15 млн.грн.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


11.12.2003

10.12.2003

09.12.2003

08.12.2003

05.12.2003

04.12.2003