(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ЄС підтвердила домовленості в частині співробітництва в сфері юстиції та внутрішніх справ щодо облаштування кордонів України

12.12.2003

Європейська Комісія підтвердила раніше укладені з Україною домовленості в рамках Угоди про Партнерство та Співробітництво між Україною і ЄС в частині співробітництва в сфері юстиції та внутрішніх справ щодо облаштування кордонів України. Про це було заявлено в ході Шостого засідання Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, що відбулося 11 грудня 2003 року в м. Києві.

За підсумками засідання заступник міністра юстиції України Василь Мармазов повідомив, що до кінця 2003 року в рамках Національної програми дій TACIC органи прикордонної служби України отримають 2,5 млн. євро для розвитку Сумського прикордонного загону. На початку 2004 року буде поставлено обладнання ще на 8,75 млн. євро для розвитку Чернігівського, Донецького, Луганського, Харківського прикордонних загонів.

Крім того, зазначив Василь Мармазов, в рамках Національної програми дій TACIC Європейська Комісія вивчає можливість щодо забезпечення у 2004 році Закарпатського сектору кордону з Молдовою додатковим обладнанням вартістю 2-3 млн. євро.

ДОВІДКА. Міністерство юстиції України відповідає за реалізацію пріоритетних напрямків виконання Угоди про Партнерство та Співробітництво між Україною та ЄС: наближення законодавства України до законодавства ЄС та співробітництво в сфері юстиції та внутрішніх справ.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


12.12.2003

11.12.2003

10.12.2003

09.12.2003

08.12.2003

05.12.2003