(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Партія «РУСЬ» зареєструвала в Мін‘юсті власну партійну символіку

26.11.2009

Політична Партія «РУСЬ» зареєструвала в Міністерстві юстиції України власну партійну символіку.

Прапором Партії «РУСЬ» є трикутник червоного кольору із співвідношенням сторін, що утворюють прямий кут. На полотнищі прапору зображено Емблему партії «РУСЬ».

Емблемою Партії «РУСЬ» є зображення сонця із променями у формі трикутника, всередині диску якого зображено людське обличчя. Спектр кольорів, в яких виконано Емблему - від жовтого до темно-теракотового. Емблему обрамляє напис стилізованими літерами: Партія «РУСЬ».

В офіційному повідомленні, надісланому до Мін’юсту, зазначається, що опис символіки був затверджений рішенням Політради Партії «РУСЬ» від 21 серпня 2009 року.

Політична Партія «РУСЬ» була зареєстрована Міністерством юстиції 30 вересня 1998 року та внесена до Реєстру політичних партій під № 41.


Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-17-33
E-mail: press@minjust.gov.ua

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


26.11.2009

25.11.2009

24.11.2009