(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Міністр юстиції підписав накази про вилучення ще 5 партій з Реєстру об'єднань громадян

27.06.2003

 

Міністр юстиції підписав накази про вилучення з Реєстру об'єднань громадян записів про реєстрацію ще 5 партій. Цього разу припинили своє існування Всеукраїнське об'єднання християн, Українська християнсько-демократична партія, Українська Консервативна Республіканська партія, Партія економічного відродження, Партія "Український національний конгрес".

Накази були підписані на підставі рішень Верховного Суду за підсумками перевірки політичних партій на відповідність їх статутних документів Закону "Про політичні партії в Україні",що проводилась міністерством юстиції.

Як повідомлялося раніше з Реєстру об'єднань громадян Міністерства юстиції України на підставі рішень Верховного Суду України вже вилучено записи про реєстрацію 17 партій Усеукраїнської партії жіночих ініціатив, Соціал-Демократичної партії Молоді, Партії національного врятування України, Екологічної партії України, Всеукраїнське політичне об'єднання "Державна самостійність України", Політична партія "Зубр", Всеукраїнська партія Центру "Громадянська Злагода", Партії Свідомості Третього тисячоліття, Політичної партії "Єдина Київська Русь", Партії Свободи, Прогресивно-автомобільної партії України, Партії духовного, економічного і соціального прогресу, партії Красива України, Партії інтелігенції України, Всеукраїнської партії міжнародного порозуміння "Новий світ", Партії "Союз народів України".

Довідка. з 16 червня до 4 липня 2003 року Міністерство юстиції перевіряє Всеукраїнську партію трудящих, Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина", Екологічну партію України "Захист", Комуністичну партію (трудящих), Конституційно-демократичну партію, Ліберально-демократичну партію, партію "Жінки України", Партію захисту знедоленого народу України, партію захисту пенсіонерів України, партія мусульман України, партію "Нова генерація України", партію приватної власності, партію "Русько-Український Союз", партію соціального захисту, партію "Союз труда", Патріотичну партію України, Політичну партію "Вітчизна", політичну партію "Нова політика", політичну партію "Партія за військових", Політичну партію "Союз анархістів України", Слов'янську партію, Соціал-національну партію України, Українську національну консервативну партію.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 229-88-70
E-mail: press@minjust.gov.ua

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


27.06.2003

26.06.2003

25.06.2003

24.06.2003

23.06.2003

13.06.2003

12.06.2003

09.06.2003

30.05.2003

29.05.2003