(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Найближчим часом Україна приєднається до Декларації про міжнародне інвестування та багатонаціональні підприємства

02.06.2011

Найближчим часом Україна приєднається до Декларації про міжнародне інвестування та багатонаціональні підприємства Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Про це заявив Міністр юстиції України Олександр Лавринович у ході юридичного форуму «Eurolawyer 2011», під час якого розглядаються питання захисту в країнах СНД іноземних інвестицій.

Як повідомлялося, Форум триває 2-3 червня у Лондоні в форматі «ЄС – країни СНД». Програма заходу передбачає обговорення питань, пов’язаних з юридичними та практичними аспектами інвестування в країни СНД. У форумі заявили участь високопоставлені державні чиновники країн ЄС та СНД, власники та керівники бізнесу, керівники юридичних відділів компаній, науковці та інші зацікавлені учасники.

За словами Міністра, на даний момент розробляється проект листа КМУ до Генерального Секретаря ОЕСР щодо приєднання України до Декларації ОЕСР.

Олександр Лавринович наголосив, що в результаті вступу до Світової Організації Торгівлі, в рамках виконання взятих на себе зобов’язань, в Україні був проведений масштабний перегляд нормативно-правової бази з метою узгодження конкретних національних вимог і процедур з міжнародними стандартами, що суттєво вплинуло на права іноземних інвесторів.

Приєднавшись до Декларації ОЕСР, за словами Міністра, Україна підтвердить свою позицію та зобов’язання щодо необхідності запровадження в країні ліберального інвестиційного клімату та рівного підходу до підприємств, що контролюються іноземним і національним капіталом.

*** Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) була створена в 1961 році для зміцнення і підвищення ефективності економік держав-членів, поліпшення соціально-економічних умов та ситуації із зайнятістю, забезпечення економічного зростання як індустріально розвинених країн, так і що розвиваються. На сьогодні ОЕСР об’єднує 31 країну, які поділяють ідеї демократії і принципи ринкової економіки. Країни-члени організації виробляють 2 / 3 світових матеріальних цінностей та послуг.


Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271- 17-33
E-mail: press@minjust.gov.ua

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


02.06.2011

01.06.2011

31.05.2011