(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

НАКАЗ. Затверджено зразок та опис печатки відділу державної реєстрації актів цивільного стану

28.12.2012

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ

21.12.2012 м. Київ № 1912/5

Про затвердження зразка та опису
печатки відділу державної реєстрації
актів цивільного стану

Відповідно до статті 8 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:
зразок печатки відділу державної реєстрації актів цивільного стану;
опис печатки відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

2. Начальникам головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі протягом місяця забезпечити виготовлення печаток для підпорядкованих відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

3. Дозволити головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі виготовлення відповідної кількості печаток для відділів державної реєстрації актів цивільного стану, розташованих у декількох приміщеннях.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 16 серпня 2010 року № 1908/5 «Про затвердження зразків і опису гербових печаток відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних управлінь юстиції та Лівобережного відділу державної реєстрації шлюбів м. Києва з державним Центром розвитку сім'ї, Центрального відділу державної реєстрації шлюбів м. Києва з державним Центром розвитку сім'ї».

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Департамент взаємодії з органами влади (Зеркаль О.В.).

Перший заступник МіністраІ.І. Ємельянова


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
21 грудня 2012 року № 1912/5

Опис печатки
відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Печатка відділу державної реєстрації актів цивільного стану має форму кола діаметром 45 міліметрів, край печатки обрамований подвійним бортиком. У центрі – зображення малого Державного Герба України (тризуба) завширшки 11 міліметрів, заввишки 15 міліметрів, обрамоване колом діаметром 24 міліметри.

На полі між зовнішнім обрамленням і обрамленням малого Державного Герба України (тризуба) зліва направо по колу центровим способом розміщуються:

у верхньому рядку – напис «Міністерство юстиції України», який виконується шрифтом рубленої гарнітури, кеглем 8-10 рядковим;

у нижніх рядках – напис найменування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, наприклад, відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Новороздільського міського управління юстиції у Львівській області або відділ державної реєстрації актів цивільного стану Оболонського районного управління юстиції у місті Києві чи Донецький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Донецькій області, що виконується шрифтом рубленої гарнітури, кеглем 7-10 рядковим. Напис закінчується семикутною зірочкою.

На нижньому стику напису «Міністерство юстиції України» зазначається ідентифікаційний код відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який з обох боків виділяється семикутними зірочками.

В. о. директора Департаменту
взаємодії з органами влади
С. В. Мартиненко


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
21 грудня 2012 року № 1912/5

Зразок печатки
відділу державної реєстрації актів цивільного стану

В. о. директора Департаменту
взаємодії з органами влади
С. В. Мартиненко


ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


28.12.2012

27.12.2012

26.12.2012