(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Кабмін перерозподілив бюджетні кошти, призначені для реєстрації з 1 липня юридичних та фізичних осіб – підприємців

29.05.2013

Кабінет Міністрів передав Міністерству юстиції бюджетні призначення, передбачені на ІІ півріччя 2013 року місцевим державним адміністраціям для державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців. Відповідне розпорядження було ухвалене у середу, 29 травня, на засіданні Кабінету Міністрів.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, в урядовому документі йдеться про бюджетні призначення за програмою КПКВК 3601010 «Керівництво та управління у сфері юстиції» у загальному фонді державного бюджету у сумі 8978,9 тис. гривень.

Міністр пояснив, що зазначене розпорядження було ухвалене у зв‘язку зі змінами в системі реєстрації юросіб та фізосіб - підприємців, які відбудуться з 1 липня поточного року. Зокрема, змінами до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» функції з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців були передані від виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців - Укрдержреєстру.

У цьому зв‘язку Уряд погодив передачу відповідних бюджетних призначень. З 1 липня 2013 року за рахунок указаних призначень Міністерство юстиції забезпечуватиме утримання спеціалістів територіальних органів Укрдержреєстру, які здійснюватимуть державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Це дозволить забезпечити організацію належного виконання функцій, покладених законом на Укрдержреєстр, з державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців.

Як повідомлялося раніше, у зв‘язку із законодавчими змінами, Кабінет Міністрів видав також низку інших розпоряджень, зокрема, розпорядився розмістити підрозділи Укрдержреєстру, що здійснюватимуть реєстрацію юросіб та фізосіб — підприємців, у приміщеннях, в яких розташовувалися державні реєстратори місцевих державних адміністрацій. Крім того, Уряд розпорядився забезпечити передачу до 1 липня 2013 року реєстраційних справ юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців від виконавчих комітетів місцевих рад до відповідних територіальних органів Укрдержреєстру.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


29.05.2013

28.05.2013

27.05.2013