(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Марокко пропонує Україні укласти двосторонній міждержавний договір про передачу засуджених осіб

30.05.2013

Королівство Марокко ініціюватиме укладання з Україною двостороннього міждержавного договору про передачу засуджених осіб. Відповідну пропозицією марокканська сторона висловила у ході переговорів що відбувалися цього тижня у Києві, в українському Мін‘юсті. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович.

За словами Міністра, марокканською стороною було висловлено побажання провести переговори, під час яких обговорити проект договору між Україною та Королівством Марокко - про передачу засуджених осіб.

Найближчим часом проект угоди буде надіслано українській стороні компетентними органами Марокко.

За словами Міністра юстиції, договір має забезпечити сторонам можливість надавати одна одній взаємну правову допомогу щодо передачі засуджених осіб для відбування покарання за вчинені злочини тій державі, громадянами якої вони є,  створить можливість відбувати покарання в країні громадянства.

Крім того, договором мають бути визначені поняття, які використовуються для його цілей, та підстави для порушення процедури передачі засудженого договірній стороні, громадянином якої є ця особа.

Олександр Лавринович нагадав, що станом на сьогодні у стосунках з іноземними державами Україною укладено 13 двосторонніх та багатосторонніх міжнародних договорів у сфері кримінального судочинства щодо передачі засуджених осіб.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


30.05.2013

29.05.2013

28.05.2013