(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

20 СТУДЕНТСЬКИХ КОМАНД ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ПРАВНИЧОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ В.М. КОРЕЦЬКОГО

18.11.2013

Завершено реєстрацію команд студентів вищих навчальних закладів, які здобувають юридичну освіту, для участі у Міжнародному правничому конкурсі імені В.М. Корецького.

Взяти участь у Конкурсі виявили бажання 20 студентських команд.

З 15 по 28 листопада поточного року буде проводиться письмовий тур Конкурсу, вісім переможців якого візьмуть участь в усному турі, що відбудеться 10-11 грудня у рамках Всеукраїнського тижня права.

Фабулу та завдання до неї розміщено на веб-сайті Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України (http://www.krmj.org.ua).

Конкурс проводиться серед команд студентів вищих навчальних закладів України, що здобувають кваліфікацію за напрямами підготовки «Правознавство» (галузь знань «Право») та «Міжнародне право» (галузь знань «Міжнародні відносини»), а також серед команд студентів вищих навчальних закладів інших держав, які здобувають юридичну освіту.

Усний тур Конкурсу проходить на кшталт імітації судового засідання в навчальному форматі, аналогічному провадженню в Європейському суді з прав людини.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


18.11.2013

15.11.2013

14.11.2013