(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

У ХАРКОВІ БУЛО ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ДЛЯ НОТАРІУСІВ НА ТЕМУ: «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО»

18.11.2013

16 листопада 2013 року в м. Харкові Департамент нотаріату та банкрутства і Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України провели семінар на тему: “Проблемні питання реєстрації прав на нерухоме майно”.

До порядку денного семінару було включено актуальні питання огляду змін нотаріального законодавства України, вимог антикорупційного законодавства у контексті діяльності нотаріуса, практичних аспектів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Директор Департаменту нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України Лілія Чигвінцева відкрила семінар і у ході більш ніж двохгодинної зустрічі прокоментувала найбільш складні та проблемні питання діяльності практикуючих нотаріусів, висвітлила низку аспектів змін нотаріального законодавства, відповіла на питання учасників семінару.

На численні прохання представників нотаріальної спільноти Департаментом нотаріату та банкрутства та Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України до порядку денного семінару було включено спеціальний курс “Комунікативна компетентність нотаріуса”, який був викладений заступником директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Костюченко Іриною Анатоліївною.

За підсумками проведення семінару практикуючими нотаріусами були схвально сприйняті пропозиції Міністерства юстиції України щодо основних змін та нововведень в чинну систему нотаріального законодавства.

У заході взяли участь 757 нотаріусів з Харківської, Херсонської, Полтавської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської, Одеської та Луганської областей.

Державні та приватні нотаріуси підтримали необхідність та своєчасність проведення таких короткострокових семінарів в усіх регіонах України.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


18.11.2013

15.11.2013

14.11.2013