(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

МАКСИМ РАЙКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ НАДЗВИЧАЙНИМ ТА ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ АВСТРІЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В УКРАЇНІ ПАНОМ ВОЛЬФОМ ДІТРІХОМ ХАЙМОМ

19.11.2013

18 листопада 2013 року відбулася зустріч заступника Міністра юстиції України Максима Райка з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом.

Ми готові визначити сфери для партнерства у галузі права, в яких могли б активно ділитися досвідом, - зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Хайм.

Під час зустрічі наголошувалось, що в майбутньому цікавими могли б бути такі канали для співпраці як співробітництво між Міністерствами юстиції обох країн та судовими органами.

Сторони також обговорили ймовірну співпрацю у рамках Міжнародної антикорупційної академії.

Дана ініціатива важлива для України і ми її всебічно вивчатимемо, адже боротьба із корупцією – один із прерогативних напрямів роботи Міністерства юстиції, - наголосив заступник Міністра юстиції України Максим Райко.

Вольф Дітріх Хайм презентував під час зустрічі відому працю австрійського правознавця професора Ганса Кельзена «Про сутність і цінність демократії», яку було видано в українському перекладі.

Максим Райко подякував Посольство Австрійської Республіки в Україні за просвітницьку роботу у правничій сфері.

Сторони висловили готовність й надалі продовжувати цікаву та взаємокорисну співпрацю.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


19.11.2013

18.11.2013