(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

НАКАЗ. Про організацію соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

19.11.2013

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ

04.11.2013 м. Київ № 2300/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України «04» листопада 2013 р. За № 1863/24395

Про організацію соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

Відповідно до статей 65-70, 94-99, 123, 124, 127, 129-137 Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", з метою нормативного забезпечення процесу організації соціально-виховної та психологічної роботи з особами, засудженими до позбавлення та обмеження волі,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:
Положення про відділення соціально-психологічної служби;
Положення про дільницю карантину, діагностики і розподілу засуджених;
Положення про самодіяльні організації засуджених до позбавлення волі;
Типові посадові обов’язки психолога установи виконання покарань та слідчого ізолятора.

2. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Анохін О.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Загальний контроль за організацією соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими покласти на заступника Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенанта внутрішньої служби Дуку О.О. і департамент кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи із засудженими апарату Державної пенітенціарної служби України (Янчук О.Б.).

5. Контроль за виконанням цього наказу в межах компетенції покласти на керівників органів і установ, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України.

Міністр Олена Лукаш


Положення про відділення соціально-психологічної служби


Додаток 1 до Положення про відділення соціально-психологічної служби


Додаток 2 до Положення про відділення соціально-психологічної служби


Положення про дільницю карантину, діагностики і розподілу засуджених


Положення про самодіяльні організації засуджених до позбавлення волі


Типові посадові обов’язки психолога установи виконання покарань та слідчого ізолятора


Додатки до Типових посадових обов’язків психолога установи виконання покарань та слідчого ізолятора


ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


19.11.2013

18.11.2013