(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

В Івано-Франківську проведено правовий брейн-ринг серед студентської молоді

19.11.2013

За ініціативою керівництва Головного управління юстиції в Івано-Франківській області Координаційною радою молодих юристів спільно з дирекцією Івано-Франківського коледжу Львівського аграрного університету проведено правовий брейн-ринг між студентами неюридичних спеціальностей.

Метою проведення такого заходу є сприяння розвитку правової культури студентської молоді та формування зацікавленості студентів у вивченні прав і обов’язків людини.

До участі в оцінюванні правових вмінь команд було запрошено представників Головного управління юстиції, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Служби у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківського міського управління юстиції та Координаційної ради молодих юристів.

Турнір складався з 8 турів і містив питання як тестового, так і логічного характеру.

За підсумками брейн-рингу найкращу команду нагородили грамотами, грошовою премією, екземплярами правової літератури, солодощами, а також квитками у місцевий кінотеатр.

Найбільш активний учасник отримав звання «Кращий гравець правового брейн-рингу».

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


19.11.2013

18.11.2013