(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Медики Київського СІЗО довели свою компетентність у профілактиці ВІЛ/СНІД

20.11.2013

Державна пенітенціарна служба України продовжує активно співпрацювати з представником Управління охорони здоров`я організації об’єднаних націй по наркотиках та запобіганню злочинності (ЮНОДК).

18 листопада 2013 року, з метою зустрічі з фахівцями ДПтС України, які впроваджували проект програми «Підвищення ефективності заходів правоохоронних органів пенітенціарної системи та наркологічної служби у відповідь на епідемію ВІЛ/СНІДу», до Київського слідчого ізолятору прибули представники ЮНОДК.

Цього разу хід впровадження Програми моніторили фахівець в галузі надання допомоги наркозалежним та ВІЛ-інфікованим Катеріна Ріттер (Швейцарія) та фахівець ЮНОДК з питань ВІЛ/СНІД в пенітенціарних закладах Валерій Лазерний (Україна).

Під час візиту представники ЮНОДК разом з працівником медичної частини, а також працівниками відділу соціально-виховної та психологічної служби обговорили проблемні питання, які виникали під час впровадження в практичну діяльність проекту Програми.

Активну участь в обговоренні Програми прийняв начальник сектору охорони здоров’я УДПтС України в м. Києві та Київській області майор внутрішньої служби Сергій Кравченко, начальник Київського СІЗО полковник внутрішньої служби Роман Родчин, заступник начальника майор внутрішньої служби Олександр Савченко, психолог лейтенант внутрішньої служби Валентина Онищук та інші.

Присутні зазначали, що впровадження Програми в Київському СІЗО є успішним і її можна взяти за взірець для реалізації в інших пенітенціарних закладах України.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


20.11.2013

19.11.2013