(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЧИТАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ ЗАСНОВНИКОВІ АРХІВНОЇ СПРАВИ ГОРДІЮ ПШЕНИЧНОМУ

23.06.2014

У кінозалі Центрального державного кінофотофоноархіву України відбулися урочисті читання, присвячені 100-річчю від дня народження вітчизняного організатора архівної справи, одного із фундаторів і багаторічного директора ЦДКФФА України Гордія Пшеничного.

Говорилось про творчу спадщину й життєвий шлях Гордія Пшеничного, професійні інтереси, внесок у розвиток архівної справи в Україні.

Історію Центрального державного кінофотофоноархіву України неможливо уявити без імені Гордія Пшеничного, на честь якого і названо цю унікальну установу.

ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного – єдина в Україні спеціалізована установа, що зберігає інформацію на нетрадиційних носіях, національна скарбниця унікальних аудіовізуальних документів, засновником якої і був Гордій Пшеничний.

У рамках читань присутнім також був презентований ювілейний збірник Г. С. Пшеничного «Професія, яка тебе обирає», продемонстрований фільм про «архівну» долю Г. С. Пшеничного, відкрито документальну виставку, присвячену архівістові.

Зокрема, до експозиції виставки увійшли матеріали про діяльність Г. С. Пшеничного на посадах директора ЦДКФФА України, фотографа-реставратора та його власні фотороботи. До речі, із 67 років загального трудового стажу 50 років він віддав праці в архіві, з них – 36 років був незмінним директором цієї установи.

Гордій Пшеничний є також розробником унікальної конструкції першого у світовій практиці спеціального стелажа для зберігання кінодокументів.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


23.06.2014

20.06.2014

19.06.2014

18.06.2014