(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України започаткував новий проект " АРХІВажлива СПРАВА"

09.09.2014

Проект покликаний популяризувати багату спадщину архіву-музею серед активних, зацікавлених у саморозвитку користувачів соціальних мереж та інтернет-ресурсів.

Першими були представлені художні твори і документи Олександра Саєнка, Василя Симоненка та Олександра Довженка з фондів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

Далі планується представити такі електронні копії із зібрань архіву: унікальні артефакти про історика Володимира Антоновича, автографи ранніх поезій Ліни Костенко, лист Сергія Параджанова до Опанаса Заливахи, щоденникові записи Віктора Зарецького та особисті документи Анатолія Солов'яненка, Вадима Меллера, ранні малюнки Марії Примаченко та інші перлини архіву-музею.

Докладніше з архівними документами можна познайомитись на сайті ЦДАМЛМ України http://csam.archives.gov.ua та на сторінці архіву-музею у Facebook https://www.facebook.com/cdamlmu

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


09.09.2014

08.09.2014

06.09.2014

05.09.2014